kenubi   24-04-2010, 00:05
#1
No bo patrzcie:
http://www.dealextreme.com/search.dx/search.amc7135
Na modułach 1400mA są 4 sztuki scalaczka AMC7135 - które Edim sprzedaje na Allegro po 3.50 (35 za 10szt) a pojedynczy po 4 zł(!).
Tu by było 40 szt za 18 dolców.
Potrzebuje tych scalaczków do (tanich) lampek LED (też i dla nas wszystkich) - przyzwoicie się sprawdzają.
Może ktoś z was/nas Smile by mi pomógł - ja nie mam karty itd..
Guzi   24-04-2010, 09:18
#2
kenubi napisał(a):Może ktoś z was/nas Smile by mi pomógł - ja nie mam karty itd..

Wystarczy, że zarejestrujesz się na paypalu i przelejesz sobie tam pieniądze z konta na konto - będzie to trwało pewnie ze dwa dni....
kenubi   24-04-2010, 21:19
#3
A jakie sa (+ukryte) koszty tego PayPal'a - zawsze sie go obawialem, niby coś tam przeglądałem regulaminy ale wiecie jak to jest .. człowiek czyta a potem i tak zrobiony w bambuko. Jakieś doświaczenia? np. Ile by mnie to mogło kosztować zakładając, że kasę mam na koncie w BPH w złotówkach.
PiotrokeJ   24-04-2010, 22:37
#4
Ja ostatnio zamawiałem zestaw a10b+aku+ładowarka+uchyt też z DX. Jeszcze czekam na paczkę. Co do paypala, wyśmienite rozwiązanie, pierwszy raz korzystam i jestem w 100% zadowolony. Wpłacasz kasę na paypal, bądź integrujesz swoją kartę z kontem paypal. Przy zamówieniu na DX wybierasz płatność za pomocą paypal. Potem tylko potwierdzasz adres dostawy. Nie zauważyłem żadnych ukrytych kosztów.

Przedstawię tutaj swoje koszty.

Przeliczenie z:
-97,85 PLN
Przeliczenie na:
$33,07 USD
Kurs wymiany:
1 Złoty polski = 0,337970 Dolary amerykańskie

Razem z prowizją PayPal zapłaciłem 98,44zł. Czyli prowizja znikoma.

Musisz się przygotować na kolejki na poczcie w Hong Kongu, bo po zamknięciu większości Europejskich lotnisk, dużo paczek zostało, i teraz mają niezły chaos, i trochę potrwa zanim wszystko "ogarną".


PS. Na dzień dzisiejszy 18$ po kursie PayPal wynosi 53,60zł do tego musisz doliczyć ok 1zł prowizji.

Piotrek.
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.