Strony (3):    1 2 3   
Karola   06-03-2010, 17:13
#11
Pozazdrościłam Panom wyjazdu i postanowiłam też dzisiaj wybrac się na rower. Do zalewu towarzyszył mi tato ale w obawie o to, że jutro nie będzie mógł ani chodzic ani siedziec wrócił do domu a ja dalej już sama zrobiłam kółko dookoła zalewu. Skorzystałam z rady jednego z Panów i wjechałam do lasu. W lesie nieźle mnie wytelepało na tym zlodowaciałym śniegu na koniec jeszcze się wywaliłam i jak to mówi Mariusz-Neways " Ja to pi... ja nie ma żadnej przyjemności z tej jazdy" i zrezygnowałam z leśniej drogi i wybrałam dziurawy asfalt :mrgreen:

Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
szymek_sq   06-03-2010, 17:41
#12
dzięki za jazdę, tkt dzięki za nawigacje po starej kalinie.
Zaliczyliśmy ścieżkę, szuter przysypany śniegiem, las, lód na zalewie, wyspę, trochę asfaltu i zjazd wąwozem. Na koniec kilometr od domu rozpiął mi się łańcuch a spinka gdzieś tam poleciała i triumfalnym krokiem przemaszerowałem przez osiedle z łańcuchem w ręku.

"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Jezdzaca85   06-03-2010, 17:47
#13
Właśnie wróciłam mijałam na scieżce rowerowej nieopodal zalewu 4 rowerzystów jadących w zwartej grupie może to ktoś z Was? ;-) Pozdrawiam wszystkich Rowerzystów :-D :mrgreen:

Smile
n4zgul   06-03-2010, 17:51
#14
raczej zwarto nie jechaliśmy :lol: jak mijałaś starych to nie my bo ich tez mijaliśmy, a jak młodych to bardzo możliwe ze my

[Obrazek: userbar802235.gif]
Jezdzaca85   06-03-2010, 18:15
#15
Mijałam starszych :/ ;-)

Smile
tkt   06-03-2010, 18:41
#16
Dzięki kola za bidonki, wszystko dopisało na 5, nawet oblodzone przerzutki Smile

"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
tkt   08-03-2010, 00:45
#17
Jezdzaca85 napisał(a):Mijałam starszych :/ ;-)
już wiem kto to był: http://radio.lublin.pl/index.php?site=n ... s&id=72393 przeczucie mnie nie myliło.

"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
szymek_sq   08-03-2010, 01:03
#18
o i grill o którym wspominałeś też mieli :d. Średnią też mieli super ~~ 60 [szkoda że lat a nie km/h]

"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Jurek S   08-03-2010, 10:32
#19
Bierzcie młodzi przykład ze starszych, bo wielu z was młodych ciągle jeszcze grzeje tyłki w domach Undecided , a oni juz śmigają.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Bart   08-03-2010, 11:05
#20
Jurek S napisał(a):Bierzcie młodzi przykład ze starszych, bo wielu z was młodych ciągle jeszcze grzeje tyłki w domach Undecided , a oni juz śmigają.

Właśnie, właśnie! słuchajcie Jurka :-) w dup.... wam się poprzewracało od tego niejeżdżenia, tylko posty na rekordy bijecie :-)
Jak grzaliście wspomniane tyłki w domach i glut Wam z nosa kapał, ja jeździłem z Radiem Lublin i to była Prawdziwa Jazda! , nie żadne tam trzepanie się :-P , a i czapkę dostałem i dyplom i notesik z magnesem na lodówkę i zawsze 4 kiełbaski przypadały na mnie :lol: :lol: :lol:
Strony (3):    1 2 3   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.