Strony (4):    1 2 3 4   
ajri   19-03-2010, 11:26
#21
I ja chętnie wezmę 4 sztuki. Pytanie tylko czy w przysłowiowym magazynie nie zbraknie towaru :-P
Bart   19-03-2010, 16:15
#22
Jako że zmieniłem pasję z roweru na auto, bo tak naprawdę to ja na rowerze nigdy nie lubiłem jeździć, chciałbym wykleić sobie całą maskę i oba zderzaki "na zielono", mam nadzieję że zdążę obliczyć ile opasek potrzebuję, myslę że ok.150, ale jeszcze dam znać.
Seb   19-03-2010, 17:00
#23
Zbraknąć na pewno nie powinno :-) Sprzedawca ma na Allegro 250 opasek wystawionych.

Bart do zakupu 150 opasek wcale nie jestem Ci potrzebny. Sam sobie kup tyle.
Ale jakby co to info do mnie na PW, podam dane, przelew na moje konto i mogę kupić i 150 opasek specjalnie dla Ciebie :-D

Kola a ty chcesz jakieś opaski kupić? Info na PW jakby co.
Perłę to pod blokiem w spożywczym dostaniesz i nie musisz zamawiać na Allegro :-)

Proszę sobie nie żartować to poważne forum :-D
Bart   19-03-2010, 19:43
#24
Seb napisał(a):Bart do zakupu 150 opasek wcale nie jestem Ci potrzebny. Sam sobie kup tyle.
Jakie 150???!!! Sorry Sebek ale mama się dopiero teraz przyznała że rozszyfrowała mój login na forum i tak "pisała se dla jaj", ja już jej powiedziałem że to poważne forum i nie można sobie tutaj stroić żartów, ja nic nie chce.

Terenikiem to ciągnikiem.
Monika   19-03-2010, 20:38
#25
kola napisał(a):Nie, dzięki Sebek, nie chce opasek od momentu, gdy spotkałem Odblaskowego Fluorescencyjnego Anioła :mrgreen:
No coś w tym jest ;-) ;-) Ja od tamtego spotkania z Aniołem równiez z daleka omijałam te gadżety.. Ale Anioł tylko banki niejakie reklamował - nie ma to jak Powerade, daj się skusić ;-)

orientuj...
Mediana   19-03-2010, 22:39
#26
Witam,

Czytam i czytam i... skusiłem się. Smile
Co by byc do grupy przyjęty. Smile))

Poproszę dwie opaski.

Forma zapłaty przelew.

Pozdr.
R....

Mediana
Merida 575, 580, 903

[Obrazek: u6030y2012v3.gif]
Seb   20-03-2010, 19:57
#27
kola napisał(a):Poważne forum powiadasz...? Dobre :-)
Taki mały żarcik kola :-D
A co z tym Odblaskowym Aniołem było nie tak? :-)

Bart napisał(a):Jakie 150???!!! Sorry Sebek ale mama się dopiero teraz przyznała że rozszyfrowała mój login na forum i tak "pisała se dla jaj", ja już jej powiedziałem że to poważne forum i nie można sobie tutaj stroić żartów, ja nic nie chce.
I bardzo dobrze, że jej tak powiedziałeś :-D
To poważne forum :-) i żarty proszę odłożyć na bok :-)

P.S.
Lista zakupów zamknięta
Zamawiam 87 opasek :-)

P.S. 2
Zamówienie poszło, przelew też sobie poszedł :-)
Czekam na info od sprzedawcy i czekamy na przesyłkę :-)

P.S 3
Dostałem info od sprzedawcy:
Opaski zostały już do mnie wysłane :-)
Czekamy teraz na paczkę :-)
Seb   23-03-2010, 19:29
#28
Opaski już do mnie dotarły, sporo ich :-)
Co do jakości wykonania to tak jak się spodziewałem za 1,50 PLN rewelacji nie ma :-) ale mimo to nie jest źle :-)
Telefon do mnie macie, dzwonić i się umawiać na odbiór.

Jak chcecie zrobię ustawkę i kto będzie mógł odbierze je wtedy.
Będę też na Masie Krytycznej w piątek i wezmę opaski.
truskafka   23-03-2010, 19:32
#29
no to dla mnie poproszę na masę

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
tkt   24-03-2010, 19:55
#30
Całkiem OK te opaski, będziesz Seb robił za Rowerowego Anioła na masie :mrgreen:
dzięki

"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Strony (4):    1 2 3 4   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.