Strony (3):    1 2 3
Jurek S   29-03-2010, 22:15
#21
Mariusz, oj dawno juz z nami nie jeździłeś :-D . Chodzi o to, że tak bardzo lubimy ze sobą jeździć, że jak nie możemy to chociaż sobie pogadamy. :-P

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
koka   29-03-2010, 22:53
#22
Mariusz, ja lubie takich zdecydowanych meszczynz.
Jaka szkoda, że dopiero przeczytałam ten post Sylwia. Jak nie duże tempo to ja bym chiała i wreszcie was poznac też :-D
perceive   29-03-2010, 23:13
#23
I już w domu. Stawiło się osiem osób - patkos, BADEVIL, 2003tomek, XTCuser, Guzi, Diablo, Bart (od połowy) i ja. Zaliczyliśmy rundę po Starym Gaju i las z trasy Prawiedniki - Mętów do zalewu.

Dzięki za bardzo udaną jazdę mimo tej sporej ilości błota :-) Ja się stęskniłam za terenem.

BADEVIL brawa za inicjatywę posprzątania rozwalonego telewizora na ścieżce! (ktoś go zrzucił z wiaduktu tuż przy LKJ)

dst 40km, avs 18,5


Odnosząc się jeszcze do posta Mariusza. W dużej części na pewno popieram, ale uważam że ludzie, którzy zamierzają przyjechać na ustawkę powinni o tym napisać - wiadomo wtedy chociażby czy jeszcze na kogoś czekamy czy nie.

Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
2003tomek   29-03-2010, 23:34
#24
dotarłem do domu cały chodz z wieloma dodatkami w postaci błota Wink było świetnie lecz momentami ciężko jak na 1szy raz Wink ale co zrobić przystosować sie tylko moge Wink inicjatywa ze sprzątaniem telewizora bardzo trafna fakt należy sie szacun dla BADEVIL-a Wink co prawda momentami nie wiedziałem gdzie ja sie znajduje ale to dobrze akurat no we tereny poznane Wink dzieki za świetna jazde i polecam się na przyszłośćSmile
patkos   30-03-2010, 00:30
#25
Miejscami dzisiejsza ustawka nadawałaby się do Extreme Sports Channel :!:

Mój rower już umyty. A jak Wasze brudasy ? :mrgreen:

Dzięki za wspólną, nietuzinkową jazdę ;-)
2003tomek   30-03-2010, 01:21
#26
tak jak wspominałem odłożyłem to na rano zwyczajnie z braku sił i chęci Tongue
BADEVIL   30-03-2010, 13:03
#27
Rozbity telewizor można było wcześniej usunąć jak jechaliśmy nad zalew, najważniejsze że nikomu się nic nie stało. Confusedhock:

Co do roweru nie było czasu na mycie, rano szczotka i większość się wykruszyła 8-)
Strony (3):    1 2 3
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.