truskafka   18-04-2010, 10:33
#1
Witam,

chyba mama zapada na cyklozę, tzn wyraziła chęć posiadania roweru coby z koleżankami jeździć i właśnie w związku z tym szukam:

Roweru .... taniego, do 300 zł, nieprzekraczalna kwota (nawet nie dyskutuję bo moje argumenty nie docierają), no i najważniejsze musi być damska rama, bo mama osobą niską jest i musi mieć możliwość bezpiecznego zejścia z roweru, przerzutki z tyłu mile widziane (wiem, że to jak opis makrokesza)

jeśli Komuś zalega takowy to proszę o kontakt, albo PW albo GG

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
sp3ed   18-04-2010, 11:03
#2
spróbuj w Tesco sa tam rowery w tych kwotach moja mama sobie tam kupiła rower z koszykiem z przodu i jest zadowolona bo też jeździ z koleżankami i i jest to rower typowo rekreacyjny bez bajerów ale fakt ze nowy i na gwarancji i wydaje mi się ze takim osobom to najbardziej pasuje
truskafka   18-04-2010, 11:04
#3
wyśle delegacje do Tesco swoja droga, ale jakoś do tych markeciaków teraźniejszych nie mam zaufania

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
sp3ed   18-04-2010, 15:53
#4
wiesz moja dziewucha kupiła tam sobie rower gorski za 349 zł i ma nawet "przedni hamulec tarczowy" o ile mozna go tak nazwac i ona jest zadowolona ze jezdzi i nic jej nie strzela itp bo jej zalezalo zeby tylko jezdzil i nie byl ciezki także nie ma co za wiele wymagac od takich rowerów marketowych ale wydaje mi sie ze do typowej jazdy rekreacyjnej dla ludzi w kwiecie wieku jest wystarczający
krzychm   18-05-2010, 09:44
#5
SP3ED co ty bredzisz,sam se kup rower w tesco

mam kilka rowerków na sprzedaż jak coś to wal na pw albo 724 794 082 albo gg 3853757
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.