Strony (9):    1 ... 5 6 7 8 9   
mamut77   02-05-2010, 14:10
#71
Ja się zgadzam :-) . Tym razem w galerii, którą dodałem (podpisana jako część 1), są tylko moje fotki. Spokojnie je bierz i wykorzystuj :-) .
Tom   02-05-2010, 15:36
#72
zaworek napisał(a):jest dużo ładnych i fajnych zdjęć, czy autorzy zdjęć zgadzają się żeby zmontować filmik na youtube?

Zaworek może jeszcze wstrzymaj się z filmikiem, bo widziałem, że zdjęcia robił również Mindex i jeśli się zgodzi :-D to miałbyś w czym wybierać. Ale to tylko taka luźna myśl, żeby nie było, że się wtrącam ;-)
Agila   02-05-2010, 17:17
#73
Ja też podzielę się swoją luźną myślą :-).
Miałabym jeszcze taką sugestię odnośnie zamieszczanych galerii, żeby może tytułować je choćby tak: "Masa Krytyczna 28 maj, fot:Ziutek&Mimoza". Chodzi mi o to żeby przynajmniej mniej więcej było wiadomo które fotki są czyje.
qavtan   03-05-2010, 08:47
#74
Popieram głos Agili w sprawie podpisywania albumów/zdjęć.
Pomyślcie fotografowie o umieszczaniu swojego podpisu na zdjęciach.

Najlepiej gdyby fotografowie określili jeszcze zakres swoich praw autorskich (czy pozwalają na niekomercyjne przetwarzanie).
darist   03-05-2010, 11:51
#75
qavtan napisał(a):Popieram głos Agili w sprawie podpisywania albumów/zdjęć

W zupełnie innym temacie umieściłem zdjęcia ścieżki na wale przy Zalewie.
Ale można tam zerknąć jak można podpisywać zdjęcia:
http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=1141

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
zaworek   03-05-2010, 12:22
#76
filmik można zrobić na 3 sposoby:
1 umiszczenie zdjęć grupami z wcześniejszą informacją o autorze (kolejnośc zdjęć wymieszana
2 chronologicznie, więc trzeba będzie zdjęcia wymieszać a co za tym idzie muszą być podpisane
3 umieszczenie zdjęć mniej więcej w kolejności przejazdu i na końcu filmu umieszcze nie info o autorach
do każdej wersji trzeba sie zastanowić naf podkładem muzycznym ;-)

[Obrazek: stats.jpg] 
mamut77   03-05-2010, 17:29
#77
Chyba dotychczasowy sposób tworzenia filmików jest najlepszy. Żeby wszyscy byli usatysfakcjonowani, można dodać info na końcu, czyje prace zostały wykorzystane i tyle. Mi osobiście jest to zresztą całkowicie obojętne.

Co do podpisywania galerii, ewentualnie fotek - obiecuję się poprawić :-> .
kowalik.krzysztof   04-05-2010, 18:25
#78
Pisałem o tempie w sensie, że raz było wolno potem szybko i z tego powodu masa miała czasami dziurę.

Co do śpiewania, to ja się nie piszę, chyba, że znajdę z kimś wspólny repertuar (żeby patriotycznie to coś Gitsów o LublinieSmile. Jednak gwizdek i dzwonek miałem i się nie znajdzie taki co powie, że z niego użytku nie robiłem!. Do pomocy też się dwa razy włączyłem na skrzyżowaniachTongue I kolegę przywiozłem na masęTongue
maciek2610   04-05-2010, 22:00
#80
Świetny :-)
Strony (9):    1 ... 5 6 7 8 9   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.