Strony (2):    1 2
Bart   08-05-2010, 11:40
#11
pawel86 napisał(a):BADEVIL napisał/a:
Do zobaczenia na ustawce na rogu Ruskiej i Śiętoduskiej koło kamienia drewnianego.

Śiętoduskiej??? Takiej ulicy to chyba na całym świecie nie maa na pewno nie mam jej w Lublinie.

pawel86 ja też nie mam.
Jurek S   08-05-2010, 13:13
#12
To i ja swoje OT dorzucę Smile. Jeżeli kdk planował pojechac w stronę zalewu to dobrze byłoby napisać ustawkę standardową przy lkj. Jest to o tyle sensowne, że ktoś dojeżdżając np z Poręby (na Muzyczną) dublowałby kawałek trasy, a może nawet mógł stwierdzić, że nie zdąży. A do lkj by zdążył. A przy ustawce na zapalenie płuc ;-) szybka orientacja też się liczy.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
BADEVIL   08-05-2010, 15:46
#13
Pawel86 gdybyś dokładnie i kilkukrotnie przeczytał mojego posta ze zrozumieniem to byś zauważył do czego piję pisząc gdzie jest ulica Muzyczna?

Zgadzam się z Tobą, że ironia wtedy była by kompletnie nieuzasadniona.

Jeśli chodzi o znajomość Lublina i nie tylko radzę sobie całkiem dobrze w mieście oraz w terenie, o każdej porze dnia i nocy.

Wracając do ulicy Świętoduskiej proszę oto środek tej ulicy dla ułatwienia koordynaty 51,248857 22,565427.

Pozdrawiam z globusem Lublina w reku.
Artur vel BADEVIL
darist   08-05-2010, 16:04
#14
BADEVIL napisał(a):Jeśli chodzi o znajomość Lublina i nie tylko radzę sobie całkiem dobrze

To podaj jeszcze współrzędne "na rogu" Ruskiej i Świętoduskiej a wszyscy, którzy się stawią dostaną po rowerze :-D
Pawłowi to chyba chodziło o Twój błąd
BADEVIL napisał(a):Śiętoduskiej

A swoją drogą skoro Muzyczna pasuje komuś to może nie jest to złe miejsce.
Przy ścieżce rowerowej, centrum miasta no i duuużo miejsca na zbiórkę :-D

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
BADEVIL   08-05-2010, 16:09
#15
Darist Gdybyśmy się cofneli kilkadziesiąt lat to nie widzę problemu :mrgreen:

Ale wtedy pewnie rowery były mało popularne :-P
darist   08-05-2010, 17:01
#16
BADEVIL napisał(a):Gdybyśmy się cofneli kilkadziesiąt lat

Ponieważ i tak już po ustawce to tylko takie małe OT trochę dla zainteresowanych i z ciekawości :-D
Plan Wielkiego Miasta Lublina (tytuł orginalny :-D ) z 1935 roku:
http://www.mapywig.org/m/City_plans/PLA ... UBLINA.jpg
Wspomniana ulica nosiła nazwę Św. Duska.
Swoją drogą nigdy nie łączyła się z ul. Ruską a na starszych mapach gdzie jeszcze Ruskiej nie było omawiana ulica nazywała się Św. Duszka :->
Sorki za OT i moze raczej niech nikt nie robi ustawek na podstawie tej mapy :-D
No chyba, że w ramach jakiejś akcji związanej z poznawaniem miasta Lublina.

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
holden   08-05-2010, 23:12
#17
darist napisał(a):Sorki za OT i moze raczej niech nikt nie robi ustawek na podstawie tej mapy :-D
No chyba, że w ramach jakiejś akcji związanej z poznawaniem miasta Lublina.
To mógłby być niezły pomysł na alleycata

"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Strony (2):    1 2
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.