tojakt   21-05-2010, 14:43
#1
jak w temacie, trasa około 40km, bardzo fajna i malownicza, szosa, droga szutrowa, trochę off roadu, mój znak rozpoznawczy TREK 4100 czerwono czarny, do zobaczeniaSmile

uśmiech to połowa pocałunku, uśmiechnij się dwa razyBig Grin
tojakt   21-05-2010, 19:38
#2
niestety nikogo nie byłoSad więc postanowiłem sprawdzić ile wody w zalewie, i po drodze podpiąłem się za kilkoma cyklistami z dobrym tempem, za jednym w lesie koło zalewu----> niezłe tempo, niestety zaliczyłem wywrotkę i zgubiłem "popędzacza" a właściwie to on mnie zgubiłBig Grin później z grupką 4 osobową pojechaliśmy wzdłuż wałów do Prawiedników, oni zostali jeść, ja udałem się lasem do lublina, i na ścieżce wyprzedził mnie chłopak który ostro cisnął, więc pognałem za nim, co chwilę się obracał i próbował mnie zgubić ale wiernie dotrzymywałem mu tempaBig Grin jak ktoś z osób wymienionych wyżej to czyta to pozdrawiam, szczególnie ostatnią osobę-----> naprawdę ostro mnie zmęczyłeśBig Grin generalnie wypad bardzo udanySmile

uśmiech to połowa pocałunku, uśmiechnij się dwa razyBig Grin
patkos   21-05-2010, 20:11
#3
Taa najlepiej przejechać całą ścieżkę siedząc komuś na kole, "niech inni się meczą a ja będę miał lekko" :-P . Wypadałoby, żebyś zaczął się zmieniać i zbierał trochę wiatru na siebie ;-) .
tojakt   21-05-2010, 20:45
#4
heheSmile racja, w lesie prowadziłem ale wyrąbałem i odpadłem zupełnie, a kolega ze ścieżki nie bardzo dał mi szansę na przejęcie prowadzenia, szkoda, że nie miałem licznika ale tempo zawrotne, przynajmniej jak na mnieBig Grin

uśmiech to połowa pocałunku, uśmiechnij się dwa razyBig Grin
Jurek S   21-05-2010, 20:56
#5
tojakt,fajnie że ta szybko wszedłeś w jeżdżenie i ustawki. Jedna małą uwaga. Podawaj w temacie też dzień wyjazdu. Ktoś kto będzie przegladał po tytułach od razu będzie wiedział kiedy odbywa się wyjazd nie wchodząc w temat.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
tojakt   21-05-2010, 21:19
#6
o ku...rczę zapomniałemSmile dzięki za przypomnienie

uśmiech to połowa pocałunku, uśmiechnij się dwa razyBig Grin
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.