Strony (2):    1 2
Kuba   22-05-2010, 15:08
#11
W bike boys XT topswingi mieli mieć za niecałe 100 zł z tego co pytałem (nie pamiętam dokładnie ale coś koło 98 zł) i na zamówienie. Do inżynierii miało iść kilka nowych przerzutek XT rocznik 2007 za 55 zł (SLX kosztował bodajże 65).
SLX z przodu wersja na 3 tarcze pracująca z dwoma działa bardzo fajnie. Nie mam do niej zastrzeżeń. Natomiast mam co do tylnej, a o manetkach też niekoniecznie przychylne opinie słyszałem. Przednia przerzutka nie musi być wysokiej klasy żeby działała. Choć z reguły im lepsza to tym lepiej, lżej chodzi.
Jak Ci bardzo na XT nie zależy bierz SLXa. Ja do XC raczej założę XT.
patkos   24-05-2010, 01:37
#12
Podepnę się do tematu.
Jaka jest różnica między przerzutką przednią XT FD-M771 a XTR FD-M971 prócz napisu i tych kilku gram?
msl   24-05-2010, 06:41
#13
patkos napisał(a):Jaka jest różnica między przerzutką przednią XT FD-M771 a XTR FD-M971 prócz napisu i tych kilku gram?

Tak zwany lans na rzecz XTR :lol: No i kolor jest inny i cena, może jeszcze np. materiały, z których są wykonane, ew. jakieś inne kwestie techniczne. Teoretycznie różnic znaczących nie ma ;-)
Zarówno XT, jak i XTR na pewno działają co najmniej podobnie, ja odczułem różnicę w twardości sprężyny - w XT wydawała mi się bardziej twarda, niż w XTR. Oczywiście może to być moje całkowicie subiektywne i niefachowe odczucie :-P

god@localhost# killall animals && killall people && umount /dev/world && halt
Kuba   24-05-2010, 21:08
#14
Przedniego XTRa nie mam ale jeśli chodzi o tył różnica między RD-M971 a RD-M750 to jest kolosalna. Spręzyna znacznie mocniejsza, co daje znacznie szybszą pracę. Z przodu generalnie różnicy aż tak nie czuć.
Strony (2):    1 2
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.