Strony (21):    1 ... 3 4 5 6 7 ... 21   
Jurek S   16-06-2010, 15:56
#41
W Częstochowie nie powinno byc problemu z noclegiem. Jestem właśnie w trakcie załatwiania tego. Oczywiście warunki przedstawię.
Tak na marginesie, szczególnie dla osób, które jeszcze z nami nie jeździły. Codziennie będzie do przejechania dystans ok 120km. Cały bagaż wieziemy ze sobą na rowerze. W niewielkim stopniu będą wystepowac odcinki terenowe. Drugiego dnia będzie trochę podjazdów. Dobrze byłoby, żeby przed pielgrzymką przejechać sobie taki odcinek.

I jeszcze co do noclegów. Pierwszy nocleg planujemy w Ostrowcu Św. lub okolicach, drugi nocleg w Bocheńcu. Wynika to z podziału trasy na trzy odcinki.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
ArtiArt   16-06-2010, 18:52
#42
Luda jak prawie na pieszej pielgrzymce. Jak nic trzeba walkie talkie i pierwsza i ostatnia osoba je mają i się dogadują ;-)

Pozdrawiam
ArtiArt
Jurek S   16-06-2010, 20:28
#43
ArtiArt napisał(a):Luda jak prawie na pieszej pielgrzymce.(...)

Ja mam nadzieję, że może chociaż na niektórych, którzy z nastawieniem turystyczno-krajoznawczym jadą, Boży Duch spłynie :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
katarina   16-06-2010, 22:49
#44
moze moje pytanie wyda sie troche niemadre ale czy w grupie jadacych osob sa sami wyborowi rowerzysci czy rowniez przecietniacy? bo tak sobie mysle czy dam rade moj max w jeden dzien byl 50km, nie chce narobic obciachu Smile jak to widzicie?
KrzysiekP   17-06-2010, 08:23
#45
Trenuj katarina już od dziś to dasz radę ;-)

"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Jurek S   17-06-2010, 11:30
#46
katarina napisał(a):moze moje pytanie wyda sie troche niemadre ale czy w grupie jadacych osob sa sami wyborowi rowerzysci czy rowniez przecietniacy? bo tak sobie mysle czy dam rade moj max w jeden dzien byl 50km, nie chce narobic obciachu Smile jak to widzicie?

Tak szczerze nie widzę tego dobrze. :-D Ten wyjazd to jest powazne wyzwanie. Przewiduję jako konieczne dla tych, których nie znam przejazd np. do Kazimierza i spowrotem.
Proszę o odpowiedzialne podejście do tego wyjazdu.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Anka26   17-06-2010, 14:58
#47
kurcze tez sie obawiam...no chyba ze zaczne trenowac od dzis
Mariusz-Finch   17-06-2010, 15:02
#48
Anka26 napisał(a):kurcze tez sie obawiam...no chyba ze zaczne trenowac od dzis
- 3-4 ustawki po 100-140 km przed wyjazdem i dasz radę :mrgreen: :mrgreen:
endriu68   17-06-2010, 16:34
#49
Pytanko z "rezerwy": 1-Trasa taka sama ,co w ub. roku?
2-Czy myślicie o podziale na dwie grupy? i(może być lepiej przy większej kupie ,podzielić się i trzymać dystans nawet 1 km-wg. mnie)
Pzdr.
Wawerka   17-06-2010, 20:38
#50
barbapapa napisał(a):2-Czy myślicie o podziale na dwie grupy? i(może być lepiej przy większej kupie ,podzielić się i trzymać dystans nawet 1 km-wg. mnie)
Pzdr.

ja tu nie "kierownikuje" Wink ale być może dobrym pomysłem jest podzielić się na grupę szybszą oraz wolniejszą, przy czym grupa szybsza ponieważ będzie wcześniej na kwaterze i będzie mieć dużo czasu to może robić kolacje dla tej wolniejszej co by się nie nudzić :-P ;-)
Strony (21):    1 ... 3 4 5 6 7 ... 21   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.