Strony (4):    1 2 3 4   
nikon   28-05-2011, 10:20
#21
Byłem ostatnio w GOsport i widocznie trafiłem, gdy już nie mieli takich bidonów. A sam chciałbym kupić taki litrowy.

www.dziennikwschodni.pl
Dzieje się coś ciekawego? Pisz śmiało na PW!
Hesos   28-05-2011, 10:32
#22
Ostatnio tzn. kiedy?? Dopiero wczoraj przyjechały i tylko 5 sztuk na próbę, więc jak są chętni na takie bidony to złoże zamówienie na więcej tylko muszę mieć pewność że zejdą.

Każdy ma swoje Reiatsu, tylko trzeba je odkryć
https://pl-pl.facebook.com/pages/szpryc ... 8996108124
Hesos   28-05-2011, 14:33
#23
tematu zakładać nie będę bo to lipka troszku. W poniedziałek zamówię ze 30 sztuk litrowych butli i mam nadzieję że zejdą Smile
Więc myślę że pod koniec tyg będzie dostępna większa ilość bidonów

Każdy ma swoje Reiatsu, tylko trzeba je odkryć
https://pl-pl.facebook.com/pages/szpryc ... 8996108124
darist   28-05-2011, 14:50
#24
Hesos napisał(a):tematu zakładać nie będę bo to lipka troszku

Żadna "lipka"
Gdy przestanie już być aktualny poprosisz admina o likwidację tematu.
I nie odpowiedziałeś na moje pytanie?
Chętnie kupię dwa bidony litrowe z klapką ale ponieważ Go Sport nie jest mi po drodze to wolałbym wiedzieć czy są lub jeśli są odłożone do kogo się zgłosić.
Ewentualnie wiadomość na priv.
(Post czasowy)

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
piotrekgp   28-05-2011, 18:55
#25
Więc po kolei w temacie, miałem nic nie pisać, ale.........

Hesos napisał(a):A nie lepiej pójść do GO Sport i kupić taki bidon litrowy za 9.99??

Hesos napisał(a):Ostatnio tzn. kiedy?? Dopiero wczoraj przyjechały i tylko 5 sztuk na próbę...

I sam sobie odpowiedziałeś.

Hesos napisał(a):tematu zakładać nie będę bo to lipka troszku. W poniedziałek zamówię ze 30 sztuk litrowych butli i mam nadzieję że zejdą Smile
Więc myślę że pod koniec tyg będzie dostępna większa ilość bidonów

Temat wypada założyć a nie "śmiecić" i marudzić w innym zamówieniu. A dodatkowo się dowiesz ile osób jest chętnych na bidony. A jak nie to będziesz miał 30 bidonów na kilka sezonów.

Hesos napisał(a):... Bez przesyłek i innych pierduł

Oprócz bidonów są jeszcze inne rzeczy w sklepie. Nie wiem co masz na myśli pod "pierdoły" więc nawet tego już nie będę komentował.

I tyle miałem w temacie.


I co do zamówienia odpowiadam na pytania, aby każdemu nie pisać z osobna.

Cena bidonów nie przekroczy 10zł (łącznie z przesyłką). Podobnie do innych rzeczy ze sklepu. Cena jaka jest podana to "cena końcowa z przesyłką". Jak ktoś więcej zamawiał to jeszcze taniej wyjdzie. Wszystko dzięki zniżkom i wielkości zamówienia.

Jeśli ktoś chce jeszcze coś zamawiać to niech pisze na PW. Do poniedziałku poczekam.
We wtorek składam zamówienie.
misiek   28-05-2011, 19:04
#26
Czyli rozumiem ze przy moim zamowiniu jeszcze damy dare zmienic litraz bidonu na mniejszy (nie dostalem odpowiedzi na PW) ?
piotrekgp   28-05-2011, 19:12
#27
I znowu hurtem odpiszę.

Jak ktoś prosił o zmianę w zamówieniu to poprawiłem.

Jak ktoś chce coś zmienić ma jeszcze czas.

We wtorek zamawiam wszystko tak jak będę miał zapisane.
Hesos   28-05-2011, 19:39
#28
Przepraszam stary, dałem tylko alternatywę ( nie ma to jak pomacać i kupić). Każdy jest w miarę odpowiedzialny i dokonuje zakupu świadomie.
Nie chciałem zabrać Tobie ludzi od zamówienia. Dałem tylko "cynk"
PEACE!!
ps. i nie marurdzę, oki??
ps ps oferta w GO na isostara jest dość bogata, wystarczy zajrzeć

Każdy ma swoje Reiatsu, tylko trzeba je odkryć
https://pl-pl.facebook.com/pages/szpryc ... 8996108124
mrozo   29-05-2011, 23:12
#29
jak ktoś ma po drodze to ostatnio (konkretnie w piątek) w leclercu na Zana widziałem chyba z 10 takich litrowych po 9.99
nikon   01-06-2011, 15:00
#30
@Hesos: Ja czekam na info (może być nawet na PW) gdy pojawią się w gosporcie bidoniki. Chętnie przygarnę takie dwa - litrowe.

www.dziennikwschodni.pl
Dzieje się coś ciekawego? Pisz śmiało na PW!
Strony (4):    1 2 3 4   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.