Harkonnen2   11-06-2010, 22:45
#1
Jeśli tak, to KANLY!!! Wink

A na poważnie, to witam i choć nie obiecuję, że będę bardzo aktywnym użyszkodnikiem (jako "domowe" uznaję nieco inne forum) ale będę podczytywał i być może się kiedyś zabiorę na jakąś ustawkę. Ale to dopiero, gdy uznam, że jestem w stanie (i mój dwukołowy złomek Tongue) wytrzymać te masakryczne ilości kilometrów, które śmigacie.

A na razie to wezmę się za lekturę regulaminu, bo kurczaki, przegapiłem odnośny wątek.
Harkonnen2   11-06-2010, 22:52
#2
Z moimi umiejętnościami, jedynie lajcik i turystyka wchodzi w grę Smile Póki co rower bardziej służy za transport do pracy, ale od zeszłego miesiąca wypuszczam się na dłuższe trasy.

Wszechkozacki Związek Hodowców Gronkowców - Oddział Zamiejscowy
JID: <!-- e --><a href="mailto:harkonnen2@jid.pl">harkonnen2@jid.pl</a><!-- e -->
qavtan   12-06-2010, 09:47
#3
Ave!
Jakie to forum rowerowe (się domyślam) uznajesz za domowe?
Harkonnen2   12-06-2010, 14:47
#4
Ha! Akurat z rowerami tamto forum nie ma absolutnie nic wspólnego (po prawdzie tu jest moje pierwsze rowerowe forum), natomiast poświęcone jest wszelkim przejawom szeroko rozumianej fantastyki. Dla zainteresowanych (o ile administracja nie wyraża sprzeciwu): http://fantastyka.info.pl/forum/

Wszechkozacki Związek Hodowców Gronkowców - Oddział Zamiejscowy
JID: <!-- e --><a href="mailto:harkonnen2@jid.pl">harkonnen2@jid.pl</a><!-- e -->
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.