Strony (5):    1 2 3 4 5   
baja   02-07-2010, 17:36
#31
Dzięki za wczorajszą jazdęSmile Dzięki, że pilnujecie, coby ogon się nie zgubił. Jeszcze trochę płuc do wyplucia mi zostało, więc do następnegoSmile
And   02-07-2010, 18:58
#32
Ulka pamiętaj, że kontrola peletonu zawsze lepiej wychodzi z tyłu bo się wszystko widzi i tego bym się trzymał, choć ciebie to nie widziałem w ogonie za bardzo a nie jechałem z przodu.
Ja również dziękuję za wyjazd - żeby bardzo nie słodzić jak było fajnie to powiem tylko, że przyjechał ze mną pasażer na gapę - mały kleszcz któremu również dziękuję ze "dosłownie" wspólne kręcenie. Polecam oglądać się po powrocie.

A i nikt nie wspomniał o dyskusji przedwyborczej w końcówce rajdu Smile.
truskafka   02-07-2010, 19:09
#33
no tak miałam zrobić ankietę ale chyba się powstrzymam, bo lada chwila cisza wyborcza się zaczyna :mrgreen: (nareszcie bo już mam dość tego kampanijnego bełkotu)
teraz trzeba czekać jak się dyskusja rozwinie po "fakcie" bo przed "faktem" było ciekawie :-P

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
And   02-07-2010, 19:49
#34
Po niedzieli wyborczej ustawki będą z takim tytułem: 05.07.2010 LKJ frakcja Komorowski wyjazd do .... frakcja Kaczyński w przeciwną stronę .... :mrgreen:
KermitOZ   02-07-2010, 19:59
#35
No to ja zorganizuję trzecią ustawkę, dla tych, którzy uważają, że żaden z ww. kandydatów (ale także tych z I tury) nie zasługuje na poparcie. Podejrzewam, że byłyby szanse na najbardziej liczną ustawkę w historii RL Big Grin

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
truskafka   02-07-2010, 20:41
#36
KermitOZ napisał(a):No to ja zorganizuję trzecią ustawkę, dla tych, którzy uważają, że żaden z ww. kandydatów (ale także tych z I tury) nie zasługuje na poparcie. Podejrzewam, że byłyby szanse na najbardziej liczną ustawkę w historii RL Big Grin

ja jadę :mrgreen:

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
And   02-07-2010, 20:51
#37
A czy pamiętacie wybory gdzie byliście w pełni przekonani, że głosujecie na danego kandydata/partię? To, że nie jesteśmy przekonani choćby w 50% nie oznacza, że nie warto iść głosować - a jak już zagłosujecie to albo ustawka w jedną albo w przeciwną stronę was czeka ... :-P
Ciekawe komu trafi się więcej podjazdów niż zjazdów - Kaczyński kreuje mi się na zdobywcę górskich premii (mały ale czy lekki?) a Komorowski to bez dwóch zdań downhill (również w ostatnich sondażach) :mrgreen: .
truskafka   02-07-2010, 21:02
#38
kurde ostatnio podjazdy mi się podobająTongue .... bo później jest z górki :mrgreen:
szkoda, że nie można glosować przeciwko

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Jurek S   02-07-2010, 21:40
#39
Gadu, gadu a jak zrobię ustawkę to i tak pojedziecie :mrgreen: i nie będziecie patrzeć, ze jestem za.....(ciiisza)

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
mariox   02-07-2010, 21:50
#40
And napisał(a):Polecam oglądać się po powrocie.
Ja mam spuchniętą nogę Undecided .

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Strony (5):    1 2 3 4 5   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.