Strony (3):    1 2 3
gello1   19-07-2010, 16:27
#21
Dziwne co to za model Kingstona podaj pełną nazwę. Z praktyki wiem, że rzadko kiedy pamieć się psuje :roll:
kenubi   19-07-2010, 17:42
#22
http://www.kingston.com/company/warranty.asp

"...("Kingston") warrants to the original end user customer of its products specified below that its products are free from defects in material and workmanship..."
...
"...This limited warranty does not cover any damage to this product that results from improper installation, accident, abuse, misuse, natural disaster, insufficient or excessive electrical supply, abnormal mechanical or environmental conditions, or any unauthorized disassembly, repair, or modification..."

Daj dobre zdjęcia macro.
Kuba   20-07-2010, 13:04
#23
Czy to że z allegro oznacza że używki?
Gwarancja jest ale pewnie tylko na nowe kości, wieczyste gwarancje są zazwyczaj ograniczane do pierwszego właściciela... Chyba że Ci wysłał paragon (bo jak wówczas dojdą że kupił ktoś inny?).

Jeśli chcesz kupić 2x512 to znam człowieka z Lublina który chce sprzedać. Musiałbym się tylko upewnić czy DDR 400, ale chyba tak.
kenubi   20-07-2010, 15:07
#24
@Kuba. Czytałeś linka?
To taka sama gwarancja jak każda inna tyle że nie na 2 lata tylko na zawsze ale nie dotyczy uszkodzeń ~użytkowania a jak by tu nazwać "ukrytych wad materiałowych" ,które najczęściej są widoczne już w początkowym okresie. Tam też pisze aby się zwrócił do dilera itp. Kingstona z nimi ale coś tam jest o datach zakupu i wyłączeniu gwarancji na używane ..itd.
Może próbować, czasem nie robią problemów ale na gwarancję bym nie liczył.
To pewnie podobne kości jak ja dostałem - w stylu: przywiezione wywrotką i wysypane do oklejenia i zapakowania w nowy woreczek i do ..PoLandii fiut Smile
Kamil   21-07-2010, 17:09
#25
Allegro, ale kupilem nowe kosci. Wyslalem do kingstona dokladajac do tego 2.60zl. Zobaczymy co powiedza.

Narazie nie wystawilem komenatarza na allegro, mam na go chyba 2 tyg.
kenubi   06-09-2010, 22:45
#26
Z ciekawości ..jak się sprawa zakończyła?
Uznali?
Strony (3):    1 2 3
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.