rider   06-08-2010, 09:42
#1
Witam wszystkich. Przeglądam już to forum od jakiegoś czasu jako gość i postanowiłem się zarejestrować.

Na rowerze jeżdżę dużo ale przede wszystkim sam, rzadko z kimś. Przerażają mnie osoby, które są amatorami (często nawet mają pewne problemy z utrzymaniem toru jazdy), często dość młode, ale bez przesady, które przyjeżdżają na ustawki. Dlatego prawdopodobnie jeszcze trochę potrwa zanim się skuszę na jakiś wspólny wyjazd.

Niemniej jednak myślę, że wcześniej czy później się to stanie.

Pozdrawiam rowerowo
Seb   06-08-2010, 10:24
#2
Witaj.
Kierownicy wycieczek to sami starzy wyjadacze, którzy na niejednym rowerze jeździli :-) więc nie martw się o brak doświadczenia bo jak się nie pojawisz na ustawce to się nie przekonasz :-)
Jak najbardziej przyjeżdżaj bo się zima zacznie niedługo :-)
Jurek S   06-08-2010, 12:51
#3
Witaj. Hmmm, ciekawe spostrzeżenia co składu ustawek. To jakoś cichcem ;-) podglądasz kto przyjeżdża na ustawki :-D
W niedzielę zapowiada się ciekawa ustawka
http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=2545,
przyjeżdżaj.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
rider   06-08-2010, 13:39
#4
Akurat o kierowników mi nie chodzi :-) Kilka razy natknąłem się na ustawkę gdzie ktoś spośród jadących jechał w koszulce pomarańczowej, która wyglądała na forumową (pewnie kierownik jakiś :-) może nawet Jurek S ? nie wiem) i widziałem tam niezbyt pewne osoby, jechały dość chaotycznie, wręcz rzucało na boki :-) (może ze zmęczenia), ale mniejsza o to, nieważne.

Niestety (albo raczej stety) ciężko ominąć pomarańczowe koszulki na trasie, dlatego poznałem grupę stąd, czyli z forum.

Seb napisał(a):bo się zima zacznie niedługo :-)
mi zima w jeździe nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, lubię jeździć po śniegu no może lód przeszkadza
Perez   07-08-2010, 19:56
#5
witaj rider miło że sie przyłączyłeśSmile

Ja juz prawie od roku jestem na forum ale że dłuższy czas nie zaglądałem to też sie przywitam ze starymi tudzież nowymi znajomymi.
Już smaruję rowerek i niedługo pokażę się na jakiejś ustawce.
pozdro ;-)
niunia2101   07-08-2010, 20:12
#6
To pojawiaj się tutaj
http://forum.rowerowylublin.org/viewtop ... d7b3#26166

Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.