Strony (2): 1 2   
haladinho   09-08-2010, 19:55
#1
...
Bart   09-08-2010, 20:57
#2
Za ile ta przerzutka? Wydaje mi się że jest chyba lekko skrzywiona, chyba że zdjęcie zrobiłeś pod kątem, stąd taki efekt.
Wieśko   09-08-2010, 21:05
#3
Podobna jest do tej o jakiej marzę, tylko tamta ma napis SIS.
BADEVIL   09-08-2010, 21:33
#4
Bart ma całkowitą rację te zdjęcia musiały być robione z jakiejś dziwnej perspektywy albo ten sprzęt wygląda tak jak by ktoś:
  • jechał po polu - żniwa niebawem i nie było snopowiązałki
  • celowo wkręcił w ta przerzutkę snopek słomy – bo ładnie jest wyczyszczona
  • nakurwił na pedały z całej siły – dlatego mamy fragmenty łańcucha.

Dodatkowo te trybiki wyglądają jak po wizycie u stomatologa amatora, więcej ubytków niż plomb.
Karola   09-08-2010, 21:38
#5
Bart napisał(a):Za ile ta przerzutka?.
Ty się nie zastanawiaj tylko bierz! To wszystko jest w takim ładnym czarnym kolorze, że do Twojego niebieskiego roweru będą pasować. :mrgreen:

Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Bart   09-08-2010, 21:45
#6
Przeca wiem, nawet hak mam czarny, dlatego jestem bardzo głęboko zainteresowany, tylko że kurde chyba rzeczywiście ta przerzutka jest krzywa.

Terenikiem to ciągnikiem.
Karola   09-08-2010, 21:52
#7
Bart - pytałeś sprzedawcę czy ten sprzęt użytkowała kobieta?
Bo wiesz jak kobieta to nie wiem czy sprzedawca nie policzy drożej bo wtedy rozumiesz,że sprzęt mniej zniszczony.
Ja myślę, że przerzutka nie jest krzywa tylko Paweł zdjęć nie umie robić ale jakby podpytał tu na forum fotografów co to mają drogi sprzęt to by go nauczyli porządne zdjęcia robić.

Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
haladinho   09-08-2010, 22:00
#8
...
BADEVIL   09-08-2010, 22:02
#9
Bart: Chłopie kupuj najwyżej jak coś nie tak będzie na rogu Ruskiej i Świętoduskiej jest kamień drewniany. Weźmie się tą przerzutkę tym kamieniem łupnie tu i tam, na pewno przez to zyska na wartości.

To wszystko posmarujemy "Hipolem" smar hit czasów PRLu ostatnio dość mocno promowany na tym forum. Najwidoczniej użytkownicy lobbują wejście na rynek nowego potentata smarowideł do ciągników.
Bart   09-08-2010, 22:06
#10
Hmmm....., chyba się nabijacie ze mnie, nie jestem do końca przekonany, ale boję się że Wieśko sprzątnie mi sprzed nosa..

A tak w ogóle, haladinho Ty masz rower???

Terenikiem to ciągnikiem.
Strony (2): 1 2   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.