Strony (4):    1 2 3 4
marcin0604   16-08-2010, 00:06
#31
Kolego grondi, nie strasz tu nikogo, nie robimy tu w ten sposób. Rozumiem, że nie podoba ci się to jak potraktowały cię chłopaki ale sam się zastanów- pojawia sie młody człowiek taki jak ty i zaczyna dziwaczyc, że lepiej uważajta co mówita bo jak nie to inaczej się gadka rozkręci.
Wiesz, w twoim wieku jest to dosyc naturalne, że się świruje kozaka ale to jest bez sensu. Zwłaszcza tu. Weż pod uwagę to, że są tu dorośli ludzie, którzy dawno wyrośli z twojego klimatu i jesteś dla nich swoją postawą zwyczajnie żenujący.
Nie mam nic do ciebie i uważam, że nie trzeba piętnowac cię i skreślac ale weź pod uwagę fakt, że jak będziesz taki zagniewany młodociany i zwyczajnie upierdliwy to nikt nie będzie się chciał z tobą bawic w rower i co zrobisz? Wszystkich zbijesz? Śmierc frajerom? No bez jaj. Jeździj sobie, nie obrażaj innych i będzie dobrze (choc potym co zaszło to raczej nie z każdym i nie od razu).
Pozdro
Arkus   16-08-2010, 07:50
#33
a może zrobimy dział bokserski dla lubiących sobie coś udowadniać niekoniecznie na rowerze :mrgreen:
odrazu w woli wyjaśnienia chodzi mi całkiem profesjonalne podejście do tematu tj. ochraniacze, szczęka i rękawice - jako że trochę się w tym siedziało za młodu dostęp do sali i sprzętu może się znajdzie...
PS. zastrzegam odrazu, że czynnie już się nie bawię w takie sporty po wstrząśnieniu mózgownicy ale jestem bardziej niż pewny o obecności na forum chętnych do takiej zabawy :-P - tylko pamiętać po wszystkim należy podać sobie ręce i iść na piwo :mrgreen:

BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
rider   16-08-2010, 09:06
#34
widzę, że prawdziwie przyjacielska atmosfera panuje na Tym forum

widzę że gr0ndi przesiąkł już agresją do innych a to nie jest dobra metoda na zjednanie sobie ludzi,z drugiej strony nie roztrząsałbym sprawy, skoro sam wybrał że chce się już pożegnać ze wspólnymi wyjazdami to jego wybór i ma do tego prawo

sposób na to pożegnanie polegający na groźbach nie był najlepszy
gr0ndi   16-08-2010, 11:33
#35
Co do propozycji Arkusa to się pochwale że trenuje kick-boxing 8-) A co do całej sytuacji to muszę przyznać że atmosfera panująca na tym forum z winy kilku użytkowników jest po prostu żałosna i poza sprawdzaniem informacji o ustawkach nie mam zamiaru dyskutować na waszym żałosnym poziomie.
nara
Jurek S   16-08-2010, 12:26
#36
gr0ndi, musisz przyjąć to na klatę ;-) i przyznać, że sam masz duży udział w tym poziomie dyskusji jaki sie pojawił w tym temacie.
Tak jak ci napisałem w poprzednim poście. Tworzymy tutaj grupę i nie może być czegoś takiego, że ci są be, z tymi nie jeżdżę, a ci są OK to będę jeździł. To czy ktoś z kimś jeździ powinno wynikać nie z tego czy go lubię czy nie, tylko czy odpowiada mi styl jazdy, trasa, charakter wycieczki itp. Przyjmij za dobrą monetę głos tych osób, którzy nie przekreślają jazdy z tobą. Nie wiem czy robisz to świadomie czy nie, ale próbujesz dzielić grupę, a na to nie ma tutaj miejsca.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Guzi   16-08-2010, 12:26
#37
Długo powstrzymywałem się przed wypowiadaniem w temacie, ale w końcu miarka się przebrała.

gr0ndi napisał(a):to muszę przyznać że atmosfera panująca na tym forum z winy kilku użytkowników jest po prostu żałosna
Chyba z winy jednego użytkownika, który co chwile wygraża się, co on nie może narobić.

gr0ndi napisał(a):waszym żałosnym poziomie.
Twoim żałosnym poziomie.

Miło mi Cie drogi użytkowniku "grOndi" powitać na mojej liście osób ignorowanych(polecam to wykonać także innym:-) ) - zająłeś pierwsze i zarazem ostatnie miejsce ;-) . Czuję się szczęśliwy, iż nie muszę czytać Twoich wypowiedzi na tym forum. Mam nadzieję też, iż będę miał przyjemność nie spotkania Cie, na żadnej ustawce RL.
Kuba   16-08-2010, 12:47
#38
Jurku chyba tak generalnie to na ustawce można jeździć z kimś kogo się lubi, a jak się kogoś nie lubi to nie ma przymusu żeby przyjeżdżać. Chociaż dobrze jest się przejechać najpierw żeby móc z całą pewnością stwierdzić że takowe towarzystwo nam nie odpowiada.
Moim zdaniem nic na siłę, wszakże jesteśmy tylko ludźmi.

Co do fanów Motoru to są tu chyba również fani piłki kopanej (sądząc po tematach) i może nawet znajdą się kibice Motoru. Po co się spinać i obrażać nawzajem? Nie wystawiajcie od razu łatki kibola.
Jurek S   16-08-2010, 17:04
#39
I to jest dobry głos na zakończenie dyskusji. Pozwólcie, że zamknę temat. Gdyby były jeszcze jakieś głosy proszę do mnie na priv.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Strony (4):    1 2 3 4
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.