Peke   15-08-2010, 20:20
#1
Witam

Mam na imię Paweł...mam 22 lata...na rowerze jeżdżę nawet sporo...minimum 40km dziennie...czasami zdarzają się wypady rzędu 90km

mój plan na przyszłość to zebranie ekipy aby pojechać do Chorwacji

Mój sprzęcik to Kellys Viper 2009 + cały osprzęt(licznik, itp) więc sprzęt raczej nisko budżetowy...zapewne czeka mnie wymiana paru części aby móc dojechać do tej Chorwacji ale to już niebawem się zrobiSmile

to chyba tyleSmile a jeszcze cośSmile wykształcenie średnie a pracuje w firmie cukierniczej SolidarnośćSmile i gram w zespole muzycznym, który sam założyłem i jestem jego menagerem...gram na instrumentach klawiszowych
Zwirek   15-08-2010, 20:25
#2
Siema! Do Chorwacji na bank dojedziesz, kwestia zapału ;-)
Peke napisał(a):pracuje w firmie cukierniczej SolidarnośćSmile
I już Cię lubię jeszcze bardziej, a jakieś promo ceny na cukierki masz? :-D

[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Peke   15-08-2010, 20:35
#3
Kod:
I już Cię lubię jeszcze bardziej, a jakieś promo ceny na cukierki masz?

niestety nie mamy żadnych promocjiSad jedynie to co jakieś paczki dadzą co jakiś czas...no i to co się zje na miejscu w pracy Smile
mariox   15-08-2010, 20:42
#4
Peke napisał(a):no i to co się zje na miejscu w pracy Smile
Nooo, Bracie.... nie wal takich tematów otwartym tekstem, nawet nie zdajesz sobie sprawy, kto to może czytać :mrgreen:
A teraz Kolega mi powie, na którym zakładzie pracuje i przy której linii :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:









No dobra, żartowałem tylko ;-)

Witam i pozdrawiam

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Peke   15-08-2010, 20:44
#5
eee tamSmile tam wszyscy jedząSmile mistrzowie, brygadziści no i pracownicySmile tego nikt nie ukrywaSmile

a tak naprawdę to mało się ich je...ileż można jeść to samo?Smile
Wieśko   15-08-2010, 20:48
#6
Peke napisał(a):eee tamSmile tam wszyscy jedząSmile mistrzowie, brygadziści no i pracownicySmile
Czyli solidarnie... stąd pewnie nazwa ;-)
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.