Strony (2): 1 2   
BADEVIL   09-10-2010, 07:54
#1
Witam

Ze względu na bezpieczeństwo wszystkich osób które mi pomogły w odzyskaniu roweru musiały zostać pozamykane wszystkie wątki dotyczące tej sprawy.

Rower odzyskałem chociaż nie w takiej formie jak został skradziony brakuje części na dość znaczącą sumę. Szanse na odzyskanie brakujących części oceniam w obecnej chwili na zerowe, Policja ma sprawcę i odnoszę wrażanie, że jest to dla nich najważniejsze.

Nie mogę przekazać Wam wszystkich szczegółów ponieważ śledztwo jest jeszcze w toku.

Mogę natomiast powiedzieć, że złodziej poruszał się na tym rowerze po mieście dzięki czemu udało się z nim nawiązać kontakt w celu zakupu tego roweru. Po umówieniu się na kontrolowany zakup policja zatrzymała złodzieja a ja odzyskałem rower.

Mówiąc wprost policja dostała złodzieja na tacy ich udział sprowadził się tylko do jego zatrzymania.


Pozdrawaiam
BADEVIL
Paweł K.   09-10-2010, 09:05
#2
Bardzo dobrze Artur, że się udało odnaleźć sprzęt - niekompletny ale zawsze. Po cichu trzymałem kciuki, bo widziałem ile Twoje cacucho mogło być warte. Ciekaw jestem co zrobią z gościem (przestępstwo jest ewidentne-wiele dowodów), jakie mu postawią zarzuty i czy uda się odnaleźć pozostałe części.
Trzymam kciuki za pomyślne dokończenie akcji.

Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
erczy   09-10-2010, 09:58
#3
A jednak przy odrobinie uporu,zawzięcia i szczęścia skradziony rower czasem wraca do właściciela.

Domyślam się czego może brakować,ale i tak dobrze,że w ogóle wrócił. Gratulacje i powodzenia!

Podpisu brak
truskafka   09-10-2010, 11:01
#4
cieszę się, że udało Ci się odzyskać rower, od początku miałam cichą nadzieję, że jednak da się coś takiego zrobić, a z drugiej strony zastanawiam się jakim idiotą jest ten złodziej, że na tak charakterystycznym rowerze jeździł po mieście ....


szkoda tylko tych brakujących elementów ....

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Pawel93   09-10-2010, 11:08
#5
Mówiłem ,ze się odzyska Wink
KermitOZ   09-10-2010, 12:56
#6
Ludzka głupota nie zna granic Big Grin Gratuluję determinacji Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Seb   09-10-2010, 13:02
#7
Gratuluję Artur determinacji i gratuluję odnalezienia swojego skradzionego rowerka, brawo :-)
patkos   09-10-2010, 13:03
#8
Sprytny chłopak z Ciebie. Gratuluję ;-)
Wieśko   09-10-2010, 14:51
#9
Dopiąłeś swego. Podziwiam Cię. Cieszę się razem z Tobą. Jak się śledztwo zakończy, rzuć garść info.
Strony (2): 1 2   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.