Strony (2):    1 2
Zwirek   12-11-2010, 11:07
#11
Chyba już nie zagrożona(obwodnica): http://www.mmlublin.pl/18828/2010/11/12 ... pozaMiasta :-)

[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
mariox   12-11-2010, 15:54
#12
A sądzisz, że ktoś byłby na tyle odważny, żeby wstrzymać budowę przed wyborami?

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Jurek S   12-11-2010, 19:39
#13
To była "piękna" rozgrywka polityczna przed wyborami. Dokładnie w stylu PO. Olek, jeżeli na tym mają polegać działania pana Żuka to ja dziękuję. Przypominam ile obiecanek było Wasilewskiego. A dzisiaj staruje z 10 miejsca, żeby za bardzo nie razić w oczy.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Wieśko   12-11-2010, 20:42
#14
Jurek S napisał(a):To była "piękna" rozgrywka polityczna przed wyborami. Dokładnie w stylu PO. Olek, jeżeli na tym mają polegać działania pana Żuka to ja dziękuję. Przypominam ile obiecanek było Wasilewskiego. A dzisiaj staruje z 10 miejsca, żeby za bardzo nie razić w oczy.
Jurku, jeśli ta rozgrywka będzie kolejną wyborczą obiecanką, to przyznam Ci rację.
Jeśli jednak nie, to chyba należy się cieszyć, że komuś zależy na głosach wyborców i chce coś zrobić, na co zresztą wszyscy czekamy.
Ty jednak już teraz dziękujesz jakbyś nie chciał do tego przedsięwzięcia przyłożyć ręki. Bo co? ... Bo nie do przełknięcia jest, że ktoś inny to firmuje?
Ludzie - dajcie spokój z wiązaniem każdego tematu z wyborami.
Ciężko będzie wytrwać do terminu wyborów Undecided
niunia2101   12-11-2010, 21:57
#15
Wieśko napisał(a):Ludzie - dajcie spokój z wiązaniem każdego tematu z wyborami.
Ciężko będzie wytrwać do terminu wyborów Undecided
Wieśku ale tak przeważnie jest dostajemy kiełbaskę wyborczą, a potem jak wygram to mam was daleko głęboko w poważaniu. Wasilewski miał poparcie i sporo osób uwierzyło wtedy, że jest ktoś nie skażony bardzo polityką. I niestety się przejechało na tym i teraz mam dziwne przeczucie, że może tym razem tez tak być. Lubelszczyzna straciła spore dotacje z unii, bo podobno się spóźniła z wnioskami.

Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
michalbrodowski   12-11-2010, 22:15
#16
Jurek S napisał(a):Olek, jeżeli na tym mają polegać działania pana Żuka to ja dziękuję. Przypominam ile obiecanek było Wasilewskiego.

Chyba coś pominąłem w artykule bo ani to o Aleksandrze, ani słowa o Żuku tam nie ma... Więc o co chodzi? Ktoś chyba tu bardzo nie lubi jakiejś partii i szuka byle pretekstu Big Grin Powinno być ostrzeżenie za offtop!

Co do artykułu to Minister o stołek martwić się nie musi przed wyborami, więc nie ma po co ściemniać. No ale jego partia ubiega się o stołki więc też obiecuje. Każdy jest zamieszany w wyborcze obiecanki, ja się na to chyba tez nabieram Tongue Taki świat. Cieszę się jedynie że nie tracę nerwów na obrzucanie polityków partii przeciwnych moim poglądom Smile

Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Zwirek   12-11-2010, 22:18
#17
Wieśko napisał(a):
Jurek S napisał(a):To była "piękna" rozgrywka polityczna przed wyborami. Dokładnie w stylu PO. Olek, jeżeli na tym mają polegać działania pana Żuka to ja dziękuję. Przypominam ile obiecanek było Wasilewskiego. A dzisiaj staruje z 10 miejsca, żeby za bardzo nie razić w oczy.
Jurku, jeśli ta rozgrywka będzie kolejną wyborczą obiecanką, to przyznam Ci rację.
Jeśli jednak nie, to chyba należy się cieszyć, że komuś zależy na głosach wyborców i chce coś zrobić, na co zresztą wszyscy czekamy.
Ty jednak już teraz dziękujesz jakbyś nie chciał do tego przedsięwzięcia przyłożyć ręki. Bo co? ... Bo nie do przełknięcia jest, że ktoś inny to firmuje?
Ludzie - dajcie spokój z wiązaniem każdego tematu z wyborami.
Ciężko będzie wytrwać do terminu wyborów Undecided
Chyba lepiej się nie dało tego ująć. Podpisuję się rękami nogami itd.
michalbrodowski napisał(a):Ktoś chyba tu bardzo nie lubi jakiejś partii i szuka byle pretekstu Big Grin
Też mam takie wrażenie..

[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Jurek S   13-11-2010, 10:01
#18
michalbrodowski napisał(a):(...)
Chyba coś pominąłem w artykule bo ani to o Aleksandrze, ani słowa o Żuku tam nie ma... Więc o co chodzi? Ktoś chyba tu bardzo nie lubi jakiejś partii i szuka byle pretekstu Big Grin Powinno być ostrzeżenie za offtop!

(...)

Przyjmuję słuszną krytykę :-) .
A gwoli wyjaśnienia. Aleksandra i Żuka wspomniałem jako, że pojawili się w innym temacie związanym z wyborami. A to co robi min Grabarczyk jest też kiełbasa wyborczą. Jak sam zauważyłeś często sie na to nabieramy. Więc napisałem, żebyśmy się troszkę mniej nabierali, a przynajmniej mieli szerszy ogląd sprawy.
Zresztą w całej Polsce mamy w tej chwili istny wysyp otwieranych obiektów, inwestycji itp.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Strony (2):    1 2
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.