Strony (3):    1 2 3
Sebastian30   13-03-2011, 22:29
#21
Adenko Bardzo ale to Bardzo Ciebie przepraszam, że nie przyjechałem, nie włączyłem komputera rano. Więc myślałem, że nikt nie pojedzie i sobie dałem spokój, jeszcze raz przepraszam. Jak się spotkamy kiedyś stawiam kilka kolejek piwa dla Ciebie. Mam też inny problem kiedy się ostatnio logowałem na forum coś pokręciłem przy opcjach i nie mogę się zalogować, na drugi dzień nie przeczytałem informacji w mojej skrzynce pocztowej i ją od tak skasowałem. Teraz już wiem, że tam był jakiś kod aktywacyjny, którego nie mam. Nie wiem czy tak można ale zakładam nowe konto. Jak by ktoś mógł zlikwidować stare moje konto lub dać mi ten kod to bardzo bym był wdzięczny. Tak czy inaczej macie tylko zemną same problemy.
PS ” najbardziej odstrasza te tempo...prawie jak prowadzenie roweru...63 km w 6 godzin to zdecydowanie za dużo” Tyle wyliczył mi gpsies.com? pewnie się pomyliłem.
Jurek ja żyje, na dowód dziś byłem nad zalewem https://picasaweb.google.com/110752783984577415999

Pewnie wielu z Was się uśmiechnęła jak podałem linki z youtobe. Mnie to bardzo pomaga i motywuje, szanuję osiągnięcia Jerzego Kukuczki jako człowieka i alpinistę. Wiem, że łamię zasady ale pewnie kogoś to zainteresuje http://www.youtube.com/watch?v=-HGkRfeN ... re=related.
Jurek S   14-03-2011, 09:52
#22
Sebastian, rzeczywiście jesteś trochę nie pozbierany ;-), ale plusem jest Twoja szczerość i otwartość. Jak to mówią: pierwsze koty za płoty. Mam nadzieję, że ta sytuacja z niepojawieniem się na ustawce (jako organizator) juz się nie powtórzy. Zakładanie drugiego konta jest oczywiście zabronione, ale ponieważ piszesz to otwarcie podejdę do tego ulgowo. Zostań juz przy koncie Sebastian30. Konto Sebastian zlikwiduję. A co do Twoich motywacji? Mamy na tym forum dział Hyde Park gdzie możesz taki temat (wspinaczek wysokogórskich) wrzucić. Możesz też w swoim podpisie umieścić link byleby tylko nie niósł treści niedozwolonych.
Prosze już tego tematu nie ciągnąć. Resztę pytań, informacji na priv.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Strony (3):    1 2 3
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.