Strony (2):    1 2
Forest   14-03-2011, 19:20
#11
nie no, co kto lubi. Tylko po co, skoro mamy piękny, asfaltowy chodnik, zazwyczaj prawie pusty? Niby są tam 3 pasy i wszyscy użytkownicy drogi się zmieszczą, ale niestety spora część z nich uważa, że są oni jedynymi prawowitymi - jak pan z pierwszego posta - i albo tylko zwrócą uwagę słownie albo wyprzedzą z prędkością 110km/h na grubość lakieru żeby pokazać 'kto jest fajniejszy.
kenubi   15-03-2011, 13:25
#12
mamut77 napisał(a):Spotkałem się już z istnieniem jakiegoś takiego dziwnego mitu, wedle którego rowerzysta nie ma prawa jechać po drodze z prędkością powyżej 50km/h, jeśli obok istnieje chodnik. Widać ów kierowca, który był uprzejmy zwrócić ci uwagę, także słyszał o owym "wierzeniu".
To ja się chwaliłem (a może na preclu?) jak instruktor z nauki jazdy wykrzykiwał do mnie przez prawe okno (na tysiąclecia-solidarności) "nie masz prawa tu jeździć" , a na skrzyżowaniu (dogoniłem) wyjaśnił "bo tu jest droga szybkiego ruchu 70/h".
Pamiętam stylizowane litery szkoły: AS z rysunkiem jezdni.

p.s. @Kuba - zmartwiłeś mnie - > S17, cikawe czy bocznymi się będzie dało z sensem pojechać bo za Piaskami są kawałkami.
Aleksander W   15-03-2011, 13:42
#13
Wzdłuż S-17 na Piaski będą drogi serwisowe chyba na całej długości.

Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
bartek   15-03-2011, 14:17
#14
qavtan napisał(a):Mnie się po Unii Lubelskiej jeździ dobrze.
Forest napisał(a):nie no, co kto lubi. Tylko po co, skoro mamy piękny, asfaltowy chodnik, zazwyczaj prawie pusty?
Ja też jeżdżę ulicą. A to dlatego, że szczególnie od strony ul. Fabrycznej można się ładnie rozpędzić :-P

Za to na chodniku z większymi prędkościami jest po prostu niebezpiecznie.

W dodatku są krawężniki (po jednej stronie zjazd na stację benzynową, po drugiej bazar)

pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
Tom   15-03-2011, 14:56
#15
kenubi napisał(a):...jak instruktor z nauki jazdy wykrzykiwał do mnie przez prawe okno (na tysiąclecia-solidarności) "nie masz prawa tu jeździć" , a na skrzyżowaniu (dogoniłem) wyjaśnił "bo tu jest droga szybkiego ruchu 70/h".
Pamiętam stylizowane litery szkoły: AS z rysunkiem jezdni

I właśnie przez takich niedouczonych matołów, bo inaczej tego nazwać nie mogę, cierpi całe "środowisko". Brak znajomości przepisów, w dodatku publiczne wygłaszanie swoich "mądrości"... porażka :-(

Domyślam się o jaką szkołę chodzi, ale nie będę jej jeszcze bardziej pogrążał.
darist   15-03-2011, 15:37
#16
Tom napisał(a):Domyślam się o jaką szkołę chodzi, ale nie będę jej jeszcze bardziej pogrążał.

A dlaczego nie?
Na forum coraz więcej młodzieży. Również tej, przed którą kurs i egzamin na prawo jazdy.
Jeśli jest możliwość nie powiększania ilości:
Tom napisał(a):niedouczonych matołów

to róbmy wszystko i wszelkimi (dozwolonymi oczywiście) sposobami aby nam tych matołów na ulicach nie przybywało :-D

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Forest   16-03-2011, 01:14
#17
a pisać śmiało, niech biorą odpowiedzialność za swoich ludzi. Potem dziwić się, że taka zdawalność jest na egzaminach na prawo jazdy a niektórzy potrafią oblać nawet testy Big Grin Nooo, jak taki jeden z drugim da TAKIE nauki to czego się potem spodziewać...
Strony (2):    1 2
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.