Strony (4):    1 2 3 4   
mrozo   07-04-2011, 23:14
#21
Szymek w weekend ma zamówić ;-)
darist   07-04-2011, 23:51
#22
szymek_sq napisał(a):windstopper

Używasz takiej nazwy podczas gdy sprzedający w swojej ofercie używa nazwy
"gruby materiał typu windstoper"
I nie jest to tylko różnica w ilości liter "p" w nazwie.
Aby nikt później nie czuł się wprowadzony w błąd może lepiej wcześniej to wyjaśnić.
Bo ma wrażenie, że oferowany windstoper nie ma nic wspólnego z materiałem winstopper według standardów Gore.

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
szymek_sq   08-04-2011, 00:00
#23
na szczęście nikt nie zdecydował się na taką bluzę/kurtkę.
Jeżeli ktoś się się poczuł oszukany to przepraszam.
Używam takiej nazwy/ cennika jaką otrzymałem od producenta - sam nie wymyślałem nazw.

"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
mrozo   08-04-2011, 00:03
#24
sorry, ale chyba to jest logiczne dla kogoś obeznanego w temacie, że za cenę 100 czy 110 zł nie dostanie niczego w standardzie Gore ??
używanie nazw windstopper, softshell czy innych tego typu materiałów / technologii wytwarzania używanych przy produkcji odzieży outdoorowej jest już na porządku dziennym tak jak nazywanie obuwia sportowego adidasami, mimo, że z tą marką nie miały nic wspólnego.
darist   08-04-2011, 00:33
#25
Szymek nie zrozum mnie źle - to nie był zarzut w stosunku do Ciebie a już z pewnością nie sugerowanie złych intencji z Twojej strony.
Nie wiem jakiej nazwy użył producent w ofercie przysłanej do Ciebie.
Na podanej stronie Allegro używa on nazwy: "gruby materiał typu windstoper".

mrozo to mimo wszystko nie jest jednak logiczne dla osób szukających tańszych rzeczy bezpośrednio od producenta.
Może dla Ciebie to jest na porządku dziennym jednak producent jest bardziej ostrożny i oficjalnie nie używa nazwy "windstopper".
Natomiast w wielu postach powyżej taka nazwa występuje.
Chodziło mi o to, aby nikogo, nawet nieświadomie nie wprowadzać w błąd tylko dlatego, że Tobie czy innej osobie wydaje się, że:
mrozo napisał(a):chyba to jest logiczne dla kogoś obeznanego w temacie

Bo właśnie w postach bardziej wprowadzaliście w błąd niż producent :-P
I jeszcze raz powtarzam - nie jest to zarzut tylko małą uwaga i prośba o wyjaśnienie.
Nie zachowujmy się jak producent i sprzedawca, który używając takich "chwytów" robi wszystko aby sprzedać towar :mrgreen:
Jeśli ktoś po zakupach stwierdzi, że wprowadzono go w błąd ty chyba mu nie odpowiesz:
(...) sorry, ale chyba to jest logiczne dla kogoś obeznanego w temacie, że za cenę 100 czy 110 zł nie dostanie niczego w standardzie Gore ?? (...)
Chyba mnie rozumiesz, że lepiej to wyjaśnić wcześniej.

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
mrozo   08-04-2011, 14:51
#26
owszem rozumiem, aczkolwiek uważam, że ktoś kto nie wie czym jest windstopper nie kupi tego, bo jak to sam ująłeś szuka tanich rzeczy i kupi bluzę za 60 zł Wink a jak nawet próbował by porównać sobie cenę na Allegro i wpisał by w wyszukiwarce windstopper to zobaczy ile takie cudo kosztuje :-P
darist   08-04-2011, 16:37
#27
Nadal mrozo źle mnie rozumiesz.
Jeśli ktoś pisze, że jest do kupienia windstopper bezpośrednio od producenta i taniej niż na Allegro to niby o czym to świadczy?
Przecież wiadomo, że ponad połowa ceny w sklepach to marże oraz opłata za nazwę znanej firmy na metce.
Jeśli się proponuje kupno u producenta to chyba logiczne, że jest cenowa okazja i będzie tanio.
Nie rozumiem jednak jaki jest powód używania w propozycji kupna nazwy, której nie używa producent?
Jest to wprowadzanie innych w błąd.
Dyskutujesz ze mną o czymś, o czym obaj wiemy.
Ale poczynając od autora tego tematu nikt nie zrobił edycji swoich postów aby poprawić błąd, który w rzeczywistości wprowadza w błąd.

Jeśli zaś producent w przysłanym cenniku użył takiej nazwy no to sorki ale byłoby to już oszustwo ze strony producenta ponieważ jego pewne rzeczy zobowiązują.
Chyba, że w takiej cenie oferuje windstopper :-P

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
mrozo   08-04-2011, 22:35
#28
dobra koniec OT :-P
od początku rozumiem o co Ci chodzi :-P
szymek_sq   09-04-2011, 00:00
#29
każdy ze zgłaszających chęć zakupów dostał pw, brakuje tylko jednej z 20 paru pozycji

"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
szymek_sq   12-04-2011, 23:39
#30
Jako że dzisiaj dostałem ostatnie pieniążki oraz były małe korekty w zamówieniach, dopiero dzisiaj zostało złożone zamówienie. Towar ma być wysłany kurierem. Dam znać jak już będzie.

"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Strony (4):    1 2 3 4   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.