Strony (3):    1 2 3   
michalbrodowski   30-03-2011, 17:50
#11
Coolman napisał(a):to może i ja się pojawię ale ta srednia w terenie trochę przeraża
Spokojnie! To nie ustawka z Jurkiem.. Zwolnimy, poczekamy Wink
Coolman napisał(a):można jakąs planowana trasę zobaczyć żebym wykalkulował gdzie ewentualnie się oderwać od grupy?
To jest trasa niespodzianka, jest tylko w mojej głowie Smile Z nami nie będziesz myslał o powrocie do domu Smile
Jurek S napisał(a):(wiem, że nie daję dobrego przykładu swoimi wpisami, ale postaram się poprawić)
Oj Jurek, Jurek... Nic nie powiem jak zawitasz na ustawkę Wink

Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Coolman   30-03-2011, 17:53
#12
michalbrodowski napisał(a):Z nami nie będziesz myslał o powrocie do domu Smile

To raczej by się o moje siedzisko rozchodziło a nie towarzystwo czy tam zmęczenie bo w doborowej ekipie się super jeździ ale jakoś tyłka do siodełka nie mogę przyzwyczaić Big Grin i ucisk 93 kg je trochę denerwuje i odmawia posłuszeństwa , ale mimo to jadę raz można sie wycierpieć Big Grin
elhm   31-03-2011, 10:43
#13
Jak zdążę wrócić z asfaltów, to będę, czyli pewnie będę Smile
Pat   31-03-2011, 16:56
#14
No i nie wyrobiłam się.. Zabrakło ok 15 minut, ale może to i dobrze, bo pojeździłam troszkę sama i stwierdzam że 20 km/h niemal 100% w terenie to jeszcze daleeeeki cel.... :-P . Ciężka wiosna przede mną jak chcę na rekreacje jeździć :mrgreen: Poza tym mój rower wciąż robi takie żałosne "pitu pitu pitu..." ;-)

Aaa no i ja również czekam na tracka, gdzieś trzeba będzie w końcu rozjeździć to pitu pitu.. ;-)
Zwirek   31-03-2011, 18:10
#15
Dzięki, było miło, chociaż wcześnie się rozstaliśmy, ale jak dla mnie było za dużo szaleństwa po wczorajszych pagórkach.

[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Jurek S   31-03-2011, 18:41
#16
Pat napisał(a):(...)

Aaa no i ja również czekam na tracka, gdzieś trzeba będzie w końcu rozjeździć to pitu pitu.. ;-)

Pat, oni nie bardzo wiedzieli gdzie jeżdżą :-D , więc nie czekaj na tracka tylko ustawiaj się na kolejny wyjazd.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Coolman   31-03-2011, 19:06
#17
no ja też dochodzę już do siebie chłopaki zapodali takie tępo że musiałem sie wykruszyć bo inaczej to jutro bym do domu dotarł , podziękówka za czekanie na mnie i cierpliwość może za kilkanaście tyś km nadążę Big Grin. Ogólenie bardzo fajnie było
maYkel   31-03-2011, 19:25
#18
TRACK! :evil: ;-)
michalbrodowski   31-03-2011, 19:31
#19
Rekreacyjna ekipa w dwuosobowym składzie (1/2toragościa i ja) przejechała cały planowany szlak Smile
Po drodze wystraszyliśmy stado około trzydziestu saren i zostaliśmy pogonieni przez wieśniaka słowami: "A weźta jeździjta po państwowym- bierz ich Burek"
Niestety Żwirek, haladinho, elhm i coolman wybrali piwko po pierwszych piętnastu kilometrach Tongue

Zrobiliśmy 62km z czego około 8km przejechaliśmy asfaltem, średnia nie powala... leciutko ponad 18km/h Smile
Oto track:
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=ysdhlzydvweqjgrj
Jurek S napisał(a):Pat, oni nie bardzo wiedzieli gdzie jeżdżą :-D
Jurek? koniec tych złośliwości ok?

Dzięki wszystkim za jazdę Smile

Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
haladinho   31-03-2011, 19:39
#20
...
Strony (3):    1 2 3   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.