msl   18-03-2011, 15:06
#1
Zamierzam wraz z Peke zakupić na tej aukcji po jednej pompce z tematu. Jeśli ktoś chciałby jeszcze się dołączyć, to niech da znać do niedzieli do 20:00, tego samego dnia zamówię odpowiednią ilość pompek.
Kto jest chętny, może pisać tutaj, ze szczegółami zapraszam na PW.

Pozdrawiam,
Marek

PS
Jeżeli chodzi o koszt dostawy, to wyniesie on łącznie 15 zł (przesyłka kurierska) - do podziału między zamawiających.

god@localhost# killall animals && killall people && umount /dev/world && halt
tkt   19-03-2011, 14:07
#2
to ja się dołączam

"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
elhm   19-03-2011, 14:43
#3
Ja od siebie mogę dodać, że mam taką pompkę od niedawna i nawet daje radę. Nie jest może super lekka do zabierania na rower, ale używa się jej całkiem wygodnie.
msl   21-03-2011, 00:34
#4
Pompki zakupione - cztery sztuki.

elhm, jak napisałeś, pompka do najlżejszych nie należy, ale powinna być w sam raz do zabrania na wycieczkę, lajtową ustawkę, czy nawet (od biedy, choć tu można by się było spierać, w końcu waga w takiej sytuacji jest ważna) długi maraton - napompowanie dętki w porównaniu do "machania" małą, teleskopową pompką powinno być łatwiejsze. Poza tym dwadzieścia parę złotych za pompkę z manometrem (i znanej firmy) to nie jakaś wielka kwota :-)

god@localhost# killall animals && killall people && umount /dev/world && halt
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.