Out-Lublin   25-04-2011, 14:05
#1
Witam serdecznie

Jestem spoza Lublina, do miasta mam ponad 30 km. Chętnie pojeździłbym sobie po stolicy naszego województwa. Wiem, że polecilibyście mi zapewne przyjazd z mojego domu do Lbn, ale wolałbym póki co nie. Z tego, co się orientuję, to wypożyczalnia jest w okolicach Zalewu. A więc daleko od centrum. Czy jest jakaś inna? Czy jest jakaś sposobność "skminienia" roweru na parę godzin?

Pozdrawiam
mrozo   25-04-2011, 17:21
#2
coś było na Wrotkowie nad Zalewem, ale jak jest teraz to nie dam sobie ręki uciąć. w każdym bądź razie z nad zalewu do centrum ścieżką rowerową przy takim średnim tempie max. w pół godziny dojedziesz.
Innych na razie nie ma, mają powstać w centrum, ale póki co ich nie ma jeszcze.
Forest   25-04-2011, 21:55
#3
dokładnie, znad Zalewu jest bardzo dobre połączenie z centrum - bezpośrednia ścieżka rowerowa. Plusem tego rozwiązania jest również fakt, że od razu zwiedzisz ok. 50% infrastruktury rowerowej w mieście Big Grin Przesadzam pewnie, ale fakt faktem, że jest to najdłuższa, stanowiąca jeden ciąg ścieżka... Jazda po samym mieście, przynajmniej dla mnie, jakiejś szczególnej frajdy nie sprawia, chociaż oczywiście co kto lubi.
zaworek   25-04-2011, 22:06
#4
wypożyczalnia nad zalewem jest czynna w lecie kiedy słoneczny wrotków działa, teraz to pewnie wszystko jeszcze zamknięte

[Obrazek: stats.jpg] 
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.