Strony (3):    1 2 3
Który sklep ma najlmilszą i fachową obłsugę???Ankieta:
Toro (ul. T. Zana)
0 (0%)
Inżynieria
0 (0%)
Sklep na Zana obok dawnego Rojaxu nazwy nie pamiętam
0 (0%)
Bike Boys
0 (0%)
Sklep tuż za Bramą Krakowską
0 (0%)
Wigry czy Wigrus (Plac Zamkowy)
0 (0%)
Sklep na Placu Zamkowym (ten większy - nazwy nie pamiętam)
0 (0%)
Cyklo - ul. Wigilijna
0 (0%)
Dobre Rowery, ul. Wojciechowska 5A
0 (0%)
Razem 0 głosów 0%
Patryk   11-05-2011, 10:46
#21
Ja polecam Bike Boys i Inzynierię.
Boysi bardzo miła profesjonalna obsługa. Doradzą ,odpiszą na każdego maila.
W inzynieri również miła obsługa i bardzo fachowa. Można sobie pogadać przez gg :-P doradzić się i nie wcisną chłamu. Bez problamu można zamówić jakieś rzeczy w krótkim czasie.
Dobre rowery też można polecić ,ale byłem tam dawno jeszcze jak sklep był winnym miejscu. Testowaliśmy lampki do roweru na zapleczu przed zakupem. :mrgreen:
Michal   12-05-2011, 18:49
#22
Dzis bylem po raz 2 w ciagu 3 dni po rower aby zakupić. Sklep na Wojciechowskiej, ponownie cena przystępna dobre gratisy i dobra obsługa. Polecam go po raz kolejnySmile
Peke   12-05-2011, 23:13
#23
sorka za OT ale zapytam....na Wojciechowskiej nadal były SPD Diadory? bo jutro chyba się wybiorę po nie jak nie będzie padać

Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Kuba   07-06-2011, 23:18
#25
Motyla noga. Temat jest "Najbardziej buraczany sklep" to kliknąłem najbardziej buraczany sklep nie czytając tytułu ankiety, a tu się okazuje że chodzi o "Który sklep ma najlmilszą i fachową obłsugę???"

Także jeden głos dla "Sklep na Zana obok dawnego Rojaxu nazwy nie pamiętam" jest ode mnie. Mylnie. Tongue

Z ankietowych sklepów dla mnie podobnie miłą i fachową obsługę mają:
Toro, Inżynieria, BB, Inti, Cyklo (Wigilijna). Choć przyznam że jak już z czymś o poradę jadę to do Inżynierii. W Toro polecam plecenie kółek. Gość po Polibudzie plótł i super mi zaplótł. W Inzynierii podobnie, w Intni właśnie testuję. Wybór towaru to zdecydowanie inżynieria. Są rzeczy których nie dostanie się w Lublinie bo za wysoka półka, do tego dobre ceny, a jak nie ma to ściągają szybko.

Co do tej Wojciechowskiej... Polecacie, a ja byłem raz niedługo po tym jak otworzyli i może gość miał gorszy dzień (wiadomo że tak bywa), ale nie byłem zadowolony.
Strony (3):    1 2 3
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.