Strony (4):    1 2 3 4   
marcin0604   16-05-2011, 23:28
#11
Ja już o tym wspominałem wśród paru osób ale napiszę to raz jeszcze:
dziś kątem oka widziałem, jak mógł wyglądac mały Jurek S.- zachyt dziecka nad pięknymi w swej prostocie sprawami.

Mam nadzieję Jurek, że nie gniewasz się o to co piszę, ponieważ to w sumie jest komplement.

Dziękuję Wam wszystkim, bardzo się cieszę, że mogłem Was spotkac tak trochę inaczej.

Prażony! Z tej strony Ciebie nie znałem. Rozbójnick... ;-)
Enigma   16-05-2011, 23:35
#12
Dzięki wielkie Natalia za zaproszenie na Open Stage 2011 SmileSmile , za użyczenie nam swojego talentu wokalnego i nie tylkoSmileSmile
za emocje które nam wszystkim dostarczyłaśSmileSmile....było pięknie, mam nadzieję, że zobaczymy Cię znowu za rok na podobnej imprezieSmileSmile

...człowiek może się posunąć o wiele dalej, by uniknąć tego, czego się boi, niżby zyskać to, czego pragnie
tkt   16-05-2011, 23:39
#13
Pani Natalio, chciałem... biję się w piersi ale nie mogłem..., próbkę talentu odebrałem i wierzę w Ciebie.

"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Monika   16-05-2011, 23:53
#14
Pani Natalio - pani ma olbrzymi talent!! niezaprzeczalnie!!
co za głos.. Confusedhock:

tajemniczo, kobieco, naturalnie - po prostu pięknie! ;-)

orientuj...
Jurek S   16-05-2011, 23:54
#15
No tak, skoro tak Marcin mówi to znaczy, że tak było :-D . A on potrafi oddać istotę rzeczy.
"Gdzieś w każdym z nas
Jest dziecka ślad
Małe szczęścia
I ich smak"
To był bardzo miło spędzony wieczór. Podziękowania dla głównej sprawczyni tego zamieszania ;-) Natalii. :-D
Czego to już nie było w Rowerowym Lublinie Confusedhock:

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
KermitOZ   16-05-2011, 23:58
#16
Udało mi się przybyć, poziom był wysoki, Natalia wypadła baaaardzo dobrze, szacunek Smile

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Zwirek   17-05-2011, 00:12
#17
Łę, a ja nie mogłem, może ma ktoś jakieś wideło nakręcone?

[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Petrus   17-05-2011, 00:29
#18
Bardzo sympatyczny wieczór! Trudno Open Stage porównywać z czymkolwiek, bowiem atmosfera, prowadzący i wykonawcy pokazali, że można zachować całkiem przyzwoity poziom bez tego wszystkiego co dobrze znamy choćby z iksfaktor, mam(bez)talent,itp.

Natalia prawdę napisawszy troszkę ożywiła występy tym swoim małym przedstawieniem. Bo zaczynało już mnie nudzić takie beznamiętne pojawianie się na scenie kolejnych wykonawców. Nie łatwo jest śpiewać a capella, chodząc i na dodatek wiarygodnie grając(?) zakochaną Smile "Natural Woman" wymiata, Natalka panuje na scenie! Wszystko z taką lekkością i gracją. Nie dziwię się Jurkowi i reszcie, że micha może się cieszyć w takich momentach! Gratuluję!

Dzięki za miłe spotkanie i "znalezienie" mnie na galerii. Smile
Coś na wideło kręciłem, jak tylko bohaterka się zgodzi to wyślę.
baja   17-05-2011, 00:50
#19
No piknie i przemiło Natala! Duuuże podziękowania SmileSmile
Donat   17-05-2011, 10:39
#20
Świetny występ, i ten wstęp a cappella - bardzo fajny, gratuluje ;-)

P.S. Natalio teraz może śpiew + jazda na rowerze? Myślę, że byłby to dobry pomysł na najbliższą MK, w ramach alternatywy dla uciążliwej muzyczki z tuby/megafonu :lol:

Lubię placki!
Strony (4):    1 2 3 4   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.