Strony (2):    1 2
tegwoj   27-05-2011, 08:57
#11
Hej!
Co do kasku, to na Ewangelickiej jest komis sportowy, jak zaglądałem tam wczoraj to mają tam kaski na rowery, rowery. Cen nie znam bo nie pytałem. może warto zajrzeć? Jak nie przeszkadzają Ci używane. jest usytuowany w podwórku, jak idziesz od krakowskiego to po lewej stronie za Jasną w kamienicach, trzeba wejść do bramy z szyldem komis sportowy, lub od dużego podwórka z garażami na skrzyżowaniu Ewangelickiej i Spokojnej.
Tegwoj
Kuba   27-05-2011, 10:11
#12
Spodenki z Lidla na 93 w pasie pasują Mki. Lki spadają zupełnie jak coś włożę w kieszenie. Ale ja nie jestem zadowolony z wkładki.

W Go Sport są dwa kaski poniżej stówy.
truskafka   27-05-2011, 14:45
#13
w biedronie na hetmańskiej są spodenki rowerowe z bardzo przyzwoita wkładka (lidlowe to przy niej cieniasy) za 40 zł

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
WombaTHTS   27-05-2011, 20:48
#14
Kupiłem kask w cyklo na wigilijnej, ale kurcze dopiero jak dojechalem do domu po masie to zauwazylem ze jest obity z tylu i podczas mierzenia odpadł jeden z plastików Sad

Mam jeszcze paragon, wszystkie metki i naklejki nieoderwane, jutro pojade do nich wymienić. Mam nadzieje ze nie beda robić problemów. Szkoda ze nie zauwazylem tego w sklepie...
Strony (2):    1 2
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.