lorakb   15-06-2011, 12:25
#1
witam Smile

ponieważ nie wiem co napisać wiec może powiem coś o sobie. rocznik 80, Lublin, często widuje pomarańczowe koszulki Smile
Jeżdżę rożnie, mam sezony o przebiegach idących w setki Sad a mam tez i w tysiące wszystko uzależnione od czasu jakim dysponuje bo z ilością czasu bywa największy problem.

fajna jest ta idea wspólnego "szwendania" się po okolicy i mam nadzieje że kiedyś będzie mi dane się pojawić. Mam nadzieje że nie ma jakieś selekcji, biletów stępu etc (?) Smile
qavtan   15-06-2011, 12:47
#2
Nie ma selekcji. Jeśli masz dwa kółka to masz wszystko czego potrzeba :]
Monika   15-06-2011, 14:59
#3
Witamy ;-) "Szwendania po okolicy" u nas dostatek ;-)

orientuj...
lorakb   15-06-2011, 16:06
#4
Właśnie do takich Moniko wniosków doszedłem czytając trochę te forum Smile. Mam wrażenie że wielu z Was po drodze widuje. W ostatnim czasie jeżdżę praktycznie codziennie bo używam roweru jako codziennego środka lokomocji. W tym roku kupiłem rower żonie by ją zaszczepić i ku mojemu zdziwieniu porzuciła samochód i codziennie jeździ rowerem do pracy Smile

Śledzę trasy którymi się poruszacie czerpiąc z nich inspiracje, choć 70% mojego jeżdżenia to poruszanie się miedzy Kalina a LSM'ami bo pomiędzy tymi dzielnicami głównie "funkcjonuje"

Pozdrowienia dla wyrodnej ;P siostry z wyboru Fitfreak Big Grin
Rado   15-06-2011, 17:42
#5
Witam i gratuluję skuteczności w "zaszczepianiu" naszej idei :-) , poza tym dziękuję Fitfreak za udaną rekrutację w nasze szeregi, bo pewnie od Niej się dowiedziałeś o tym forum i namówiła Cię :-)

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
lorakb   15-06-2011, 18:06
#6
Rado, nie od niej. Dawno się już z Nią nie widziałem i przypadkiem buszując po forum i okolicy natrafiłem na jej awatara i choć za wiele na nim nie widać to po niku i rowerze od razu wiedziałem kto to a Aneta to prawdziwy Fit Freak Smile
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.