Strony (2):    1 2
Peke   27-06-2011, 18:15
#11
zamówienie przybyło w dniu dzisiejszym


Hoshi następnym razem proszę nie wprowadzaj ludzi w błąd...same liczby nic nie znaczą...sniper wcale nie jest mocniejszy od screama...obie lampki świecą praktycznie identycznie


bez edycji żeby temat wskoczył w widoczny

Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
gelos   02-07-2011, 15:47
#12
a możesz porównać te latarki, czy masz je obie? właśnie szukam czegoś dobrego i nie wiem którą wybrać :/ thx Smile
Peke   02-07-2011, 16:28
#13
mam obie
Scream świeci tak samo mocno jak sniper przy takim samym promieniu świecenia, tylko że w sniperze można uzyskać większy kąt świecenia ale też wtedy jest troszkę słabsze światło.
W screamie są pierścienie koło soczewki i widać czy światło jest włączone co ułatwia kontrolowanie światła podczas jazdy w deszczu gdy na asfalcie nic nie widać bo nie jest jeszcze dostatecznie ciemno. Oczywiście pierścień można zastosować bezbarwny gdy kogoś denerwuje, że mu lampka miga na kierownicy w nocy.

Obie lampki są tak samo zbudowane. Bardzo wytrzymałe.

obie lampki świecą 1- 1,5h na pełnej mocy...tak jak podaje producent


jak będzie ładna pogoda w przyszłym tygodniu to można się zgadać w późniejszych porach żeby zademonstrować je obie. Oferta dla wszystkichSmile

Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Hoshi   03-07-2011, 09:39
#14
Peke napisał(a):Hoshi następnym razem proszę nie wprowadzaj ludzi w błąd...same liczby nic nie znaczą...sniper wcale nie jest mocniejszy od screama...obie lampki świecą praktycznie identycznie
kupując coś przez net chyba głównie opierasz się na tym co widnieje w specyfikacji prawda? ( o marce, jakosci etc. nie wspominam bo to oczywiste ). skoro napisali, że to nowa wersja z mocniejszym źródłem światła to chyba tak byc powinno ( poprzednia wersja ma 170 lumenów więc radze sprawdzić co dostałeś w paczce ). masz 14 dni na zwrot jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu.
wprowadzić w błąd można w momencie gdy nie masz danych od producenta i wierzysz na "słowo honoru" albo gdybym napisał "stary, weź latarkę za 60 zł bo i tak nie zobaczysz różnicy", a tutaj? masz czarno na białym napisane czym się oba modele różnią więc nie wiem skąd te pretensje. może dla Ciebie nie ma różnicy między 170 a 243 ( odczucie subiektywne ), może dostałeś poprzednią wersję snipera, moze one faktycznie swiecą tak samo? skąd mam to wiedzieć? doradziłem tak jak sam bym wybrał mając takie fundusze i chęć zakupu latarki. dostałeś link z odpowiednim tematem, miałeś dane producenta. jeszcze jakbym Ci usilnie wciskał byle szajs za takie same pięniądze ( gorsze jakościowo ) - ok, mogłbym się zgodzić z wprowadzaniem w błąd. dziwne zachowanie jak na dorosłego faceta.

szukam 29er-a
gelos   03-07-2011, 11:06
#15
Peke napisał(a):jak będzie ładna pogoda w przyszłym tygodniu to można się zgadać w późniejszych porach żeby zademonstrować je obie. Oferta dla wszystkichSmile

chętnie, jestem z Świdnika, więc bez latarki kiepsko wieczorem wracać z pracy z lublina, ale napewno dam rade, kończę po 21 pracę więc potem idealnie Smile
Peke   06-07-2011, 11:14
#16
Hoshi napisał(a):za ok. 130 zl mozna miec:
lepsza latarka http://allegro.pl/latarka-mactronic-sni ... 65119.html
i do tego http://allegro.pl/uchwyt-rowerowy-mocow ... 51265.html

i nie dostałem lepszej latarki więc chyba błędne doradzenie...tak bym miał chociaż 2 takie same a nie różniące się między sobą.

Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Hoshi   06-07-2011, 12:05
#17
przypominam tylko, ze masz prawo zwrotu. jeśli producent podaje w specyfikacji, że dany produkt ma tyle i tyle, a Ty nie widzisz różnicy to moim zdaniem coś jest nie tak. sprawdziłbym to dokładnie bo poprzednia wersja miała 170. zadzwoń do sklepu i wyjaśnij sprawę.

szukam 29er-a
gelos   07-07-2011, 09:48
#18
Peke, i jak wyjaśniłeś sprawę, myślę że Hoshi może mieć rację z tym, że to może być model starszy, co do reszty ma racje Tongue
daj znać co i jak, sam też się zastanawiam nad zakupem Wink
Peke   07-07-2011, 10:11
#19
to jest nowy sniper bo tak jest oznaczony...przedmiot trzeba oddać w nienaruszonym stanie...jak mam to zrobić jak od razu na testy wziąłem ją do lasu?Smile testowanie w pokoju to nie testowanie...mówi się trudno...będą 2 inne lampki

i troszkę mi się przyrysowała jak wkładałem ją do uchwytu...bardzo mocny jest i pomimo sporej siły w rękach trzeba się skupić żeby ją tam włożyćSmile

Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Strony (2):    1 2
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.