Strony (3):    1 2 3
szymek_sq   23-09-2011, 21:05
#21
hm, ja mam we wszystkich spodenkach od top print [zimowe i letnie] pomarańczową wkładkę i bardzo sobie chwalę. Jak dla mnie wkładka ta jest bardziej wygodna do mtb niż biemme albo porównywalna a sieodełko też ma dechę. Z tego co wiem to np w spodenkach RL z top print wkładka była inna - czerwona i dużo cieńsza przez co nie zbyt wygodna.
Polecam nogawki i rękawki bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Patryk   23-09-2011, 21:08
#22
A widzisz ja mam też pomarańczową i jak założyłem gacie Crafta i to z topprintu to nie ma porównania ,ale może jestem wybredny ,rozpieszczony i jeszcze jakiś taki dziwny. :-P
Ale porównywanie czegoś za 50 zł z czymś kilka razy droższym nie jest dobre.
Natomiast mam też bluzę/kurtkę i koszulkę to z tych rzeczy jestem zadowolony. O dzisiaj w windstoperze jeżdziłem i to jest bardzo fajne.
Aga84   23-09-2011, 22:58
#23
a bluzy też są????
mrozo   24-09-2011, 00:57
#24
są i to w przystępnych cenach (o ile się nie zmieniły)
co do wkładki to tak jak mówi szymek w tych teamowych jest bardzo dobra - o wiele lepsza niż ta którą nam wsadzili do spodenek RL.
Jest ona (ta lepsza) taka (zdjęcie z Allegro)

Jak będziesz zamawiał to daj znać bo też będę chciał jedną rzecz.
szymek_sq   24-09-2011, 01:06
#25
a mi bluza z ws znowu nie leży raz nałożyłem i leży w szafie :/

"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
mrozo   24-09-2011, 01:12
#26
No ale chyba w tej cenie nie dostaniesz nic lepszego ? :-P Ja nie narzekam bo mi w niej dobrze się jeździ ;-)
rafal   04-10-2011, 19:17
#27
Starałem się o przesłanie jakiejs oferty od TP. Po trzech rozmowach telefoniczny, i mailu nadal nie doczekałem się odezwu. Jutru postaram sie jeszcze dodzwonić, dzisiaj nie udało mi się. Słabo zapowiada sie ta transakcja :-?
MindEx   04-10-2011, 19:22
#28
rafal: jak rozmawiasz z nimi tak, jak tu piszesz, to nie dziwne, że nic nie dostałeś. pewnie Cię nie zrozumieli Wink // ja zamawiałem u nich ciuchy i się udało dogadać, dostać ofertę, stroje i wszystko poszło elegancko Smile
gelos   04-10-2011, 20:56
#29
MindEx napisał(a):rafal: jak rozmawiasz z nimi tak, jak tu piszesz, to nie dziwne, że nic nie dostałeś. pewnie Cię nie zrozumieli Wink // ja zamawiałem u nich ciuchy i się udało dogadać, dostać ofertę, stroje i wszystko poszło elegancko Smile

Wiesz, to chyba nie o to chodzi, może mają jakiś filtr antyspamowy, 3 maile z prośbą i 2 telefony, telefonicznie wszystko ok, że odpowiedzą na maila z ofertą a oferty brak, dziwne ...

Mnie akurat jak na razie to zniechęciło ...

Grzegorz
rafal   04-10-2011, 22:50
#30
Trzy telefony. Po każdym było ustalone że oferta ma dotrzeć na maila. Po dwóch dniach wysłałem jeszcze wiadomość z przypomnieniem Undecided Odpowiedzi brak.

Ja tu czegoś nie rozumiem...

Zdarza mi się być w Łodzi, może kiedyś ich nawiedzę osobiście :-P
Strony (3):    1 2 3
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.