Strony (3):    1 2 3   
Jakub.P   15-09-2011, 19:16
#11
Witaj Nataszo Smile

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Ciniak   16-09-2011, 08:18
#12
Cześć, Lubelska Scena Extremalnych sportów też Cię wita Smile
Co prawda nie pojeździmy z Tobą na szosie, ale może kiedyś będziemy mieli okazję pokazać Ci jak skaczemy na rowerach.

Pozdrawiamy.

Zrobię serwis hydrauliki rowerowej- amortyzatory, dampery, hamulce.
Resztę pewnie naprawiacie sobie sami Smile
qavtan   16-09-2011, 09:13
#13
Привет!
Z Moskwy do Lublina? Nie chodzi może konkretnie, że do Lublina, ale heloł z Moskwy? Moskwa to niemal stan umysłu, oddzielne 'państwo' w Rosji, gdzie jest wszystko? Dziwne, zaskakujące. A skąd dokładnie z Moskwy Jesteś?

W gruncie rzeczy, gdybyś chciała znaleźć ziomków z Rosji to pewnie nie będzie z tym problemu :]

W ogóle to co zamierzasz studiować podyplomowo?

Jakichś rosyjskich wykonawców muzyki nam polecisz? :]

Generalnie...witam :]

Пока!
Natasza   16-09-2011, 11:59
#14
Dziękuję za miłe przywitania! Smile

Szymon, w Moskwie mieszkam na południu. Dobrze znasz Moskwę? Nie to żeby oddzielne państwo, ale trochę się różni od pozostałych miast, rozumie się.

Będę studiować język, kulturę, literaturę i historię. To są studia dla absolwentów polonistyki z różnych krajów. Chociaż nie studiowałam polonistyki (uczę się hobbystycznie), ale tak oto na wszelki wypadek wysłałam dokumenty i wygrałam stypendium! :-D

A wczoraj już znalazłam sobie basen (Szkoła pływania Wodnik), zgłosiłam się do grupy dorosłych, poziom średni Smile Zawsze marzyłam nauczyć się pływać poprawnie. Nareszcie będę miała na to czas.

Wiesz, nie szukam ziomków, przecież chcę się nauczyć języka polskiego Smile

Co do muzyki, to nie wiem, jaki rodzaj Ci się podoba. Ja lubię najbardziej żeński wokal. (Сурганова, Мельница).
qavtan   16-09-2011, 12:52
#15
Moskwy nie znam. Mam dobrą mapę Wink I zamiłowanie do szukania miejsc na mapach :]

Zespoły sprawdzę, dziękuję :-)
Natasza   16-09-2011, 13:14
#16
To rozumiem, też lubię mapy. To możesz znaleźć na mapie Южное Бутово Smile A także ulicę Nowomiejską Smile
qavtan   16-09-2011, 14:21
#17
Хорошо. Спосибо :-)

Nie mogę :/ Znalazłem tylko Новобутовская i Новоскольская. A i to z wielkim trudem. Nie znalazłem dobrego targeo.pl dla Moskwy.
rajanik   16-09-2011, 15:07
#18
Witaj NATI
Powodzenia Smile
Pozdrawiam rajan

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
Natasza   16-09-2011, 18:32
#19
Szymon, ależ ulica Nowomiejska to mój nowy adres w Lublinie. Smile

А в Южном Бутово улица Адмирала Лазарева.
qavtan   16-09-2011, 20:09
#20
Ach, ulicę Nowomiejską w Lublinie to zlokalizuję bez problemu :-)
A Admirala Lazerewa to widziałem, spoko :-)

Już wszystko jest jasne.
Strony (3):    1 2 3   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.