rajman   16-09-2011, 11:30
#1
Witam !

Od dawna śledząc te forum postanowiłem się zarejestrować.

poza tym ze na rowerze jeżdze od małego nigdy nie zajmowałem się tym profesjonalnie. ot takie amatorskie przejażdżki w gronie przyjaciół.

Co moge powiedzieć o sobie? Mam na imię Rajmund (macie już tu takiego?), mieszkam na Rucie.

Mam nadzieje miło spędzić czas z Wami, przy okazji załapując się na przejażdzkowe spoty.

Do zobaczenia na 'drodze'.

"Ekspert to człowiek, który przestał myśleć - on wie."
MindEx   16-09-2011, 11:32
#2
cześć Rajmund.
nie mamy takiego i nie mamy kogoś, kto ma tak wielkie (i to dwa) obrazki w podpisie Smile
przeczytaj pls. regulamin forum.

no i do zobaczenia na wycieczkach. najbliższe okazje już w sobotę i niedzielę.
rajman   16-09-2011, 12:24
#3
widać moje rysuneczki niewymiarowe,bo nawet nie moge ich zmniejszyc do rozmiaru o ktorym mowa w regulaminie, bo wtedy są niewidoczne, trudno, przeżyje jakoś bez nich. Smile

niestety w weekend pracuje, ale będe sledził na bierząco co się dzieje i napewno kiedyś się pojawie.

"Ekspert to człowiek, który przestał myśleć - on wie."
gelos   16-09-2011, 14:18
#4
Hej,
sądząc po awatarze interesują Cię nie tylko dwa koła napędzane siłą mięśni Wink

Grzegorz
rajman   16-09-2011, 14:41
#5
gelos napisał(a):Hej,
sądząc po awatarze interesują Cię nie tylko dwa koła napędzane siłą mięśni Wink

zgadza się, fan od lat. w zasadzie obydwu rzeczy zawartych na moim avatarze. z tym że żużel to zdecydowany faworyt moich sportowych zainteresowań

"Ekspert to człowiek, który przestał myśleć - on wie."
rajanik   16-09-2011, 15:08
#6
Witaj RAJMUND Smile

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
gelos   16-09-2011, 17:46
#7
rajman napisał(a):zgadza się, fan od lat. w zasadzie obydwu rzeczy zawartych na moim avatarze. z tym że żużel to zdecydowany faworyt moich sportowych zainteresowań

co do drugiego, kiedyś była lepsza Wink no ale patriotyzm lokalny nie pozwala się odwrócić od niej Wink

Grzegorz
rajman   19-09-2011, 12:26
#8
rajanik napisał(a):Witaj RAJMUND Smile

witaj Smile

gelos napisał(a):
rajman napisał(a):zgadza się, fan od lat. w zasadzie obydwu rzeczy zawartych na moim avatarze. z tym że żużel to zdecydowany faworyt moich sportowych zainteresowań

co do drugiego, kiedyś była lepsza Wink no ale patriotyzm lokalny nie pozwala się odwrócić od niej Wink

zgadza sie, patriotyzm lokalny bywa jednak duzo silniejszy Tongue

"Ekspert to człowiek, który przestał myśleć - on wie."
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.