dareg   17-09-2011, 11:45
#1
Witam,
W dniu 15.09.2011 r. prawdopodobnie ok. południa skradziono rower Mongoose Crossway 350, oryginalny kolor srebrny jak na zdjęciu na stronie: http://rower.com.pl/-p-273332.html
Widelec czarny amortyzowany. Rower był nowy, miał miesiąc. Z dodatków miał błotniki, odblaski, stary dzwonek klasyczny polski dzwonek, uchwyty o świetlenia przód, tył i licznika. Charakterystyczny czarno-czerwony uchwyt fotelika dla dziecka pod siodłem. Pod kierownicą i siodłem opaski odblaskowe żóło-zielona i pomarańczowa.
Jak zdążyłem ustalić, w czwartek widziano dwoje młodych ludzi, dziewczyna i chłopak w wieku ok. 18 lat siedzących na ławce pod klatką. Czekali aż ktoś będzie wychodził z klatki. Prawdopodobnie po wyjściu listonoszki dziewczyna podbiegła do zamykających się drzwi i weszła do klatki. Rower był przypięty do stojaka na rowery na klatce klasyczną linką rowerową. Linka została przecięta jak nożycami.
Dwoje młodych ludzi widziano jeszcze chwilę później na ul. Dożynkowej na przystanku autobusowym w okolicy ul. Narcyzowej z dwoma rowerami.

Proszę o wszelkie informacje o rowerze lub sprawcach. Za skuteczną pomoc przewidziana jest nagroda pieniężna.
Proszę o kontakt: <!-- e --><a href="mailto:wsobote@gmail.com">wsobote@gmail.com</a><!-- e -->
lub tel. 501500263
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.