kruQ   08-11-2011, 18:40
#1
Witam,
Na wiosnę planuje wycieczkę z Lublina w Bieszczady. Tak się złożyło, że nigdy tam nie byłem i postanowiłem, że pojadę tam rowerem (MTB) drogę tam mam zamiar pokonać w 3 może 2 dni (około 280 km) powrót raczej pociągiem.
Jest sens w ogóle jechać rowerem w tym kierunku? Jak droga ? Jeżeli warto jechać to z grubsza którędy ? zależy mi by trasa prowadziła raczej asfaltowymi drogami o małym natężeniu ruchu. Wiem, że to jeszcze kawał czasu, ale musze zaplanować już teraz gdzie i kiedy.
Proszę o sugestię kogoś kto już jechał w tamtą stronę.
Coolman   08-11-2011, 20:15
#2
ja uważam ze lepiej w obie strony pociągiem a czas który chciał byś zużyć na dojazd lepiej wykorzystać jeżdżąc po górach i podziwiając ich urok a nie widok dziurawych asfaltów w drodze "DO"
Jurek S   08-11-2011, 20:30
#3
Jest sens jeżeli taką opcję sobie przyjmiesz.
W wolnej chwili wrzucę Ci trasę Zwierzyniec-Przemyśl i Przemyśl- Ustrzyki Górne.
Do Zwierzyńca zwykle jeździmy tak
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=hldomrzjfgswuttb
tu trochę zdjęć z trasy

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
1/2toragościa   08-11-2011, 23:22
#4
mam w planach podobny wypad, trasa w większości terenowa, przez Roztocze i pogórze przemyskie i jez. solińskie dookoła
spanie na dziko i inne atrakcje Wink
kruQ   09-11-2011, 19:26
#5
Coolman napisał(a):ja uważam ze lepiej w obie strony pociągiem a czas który chciał byś zużyć na dojazd lepiej wykorzystać jeżdżąc po górach i podziwiając ich urok a nie widok dziurawych asfaltów w drodze "DO"

Krótko po napisaniu posta też taka refleksja mi przyszła do głowy i chyba tak zrobię. Zostawię sobie siły i czas na kręcenie po Bieszczadach bo trasa asfaltowa do nie jest jakoś zbytnio atrakcyjna z tego, co patrzyłem.
Jurek S   09-11-2011, 21:53
#6
Jest bardzo fajna opcja: dojazd pociągiem do Przemysla. Stamtąd świetna trasa przez Kalwarię Pacławską, Arłamów do Ustrzyk Dolnych (ok 60-70km) Duzo terenu, mocne podjazdy, łatwo się zgubić :-D
Robiliśmy kiedys taką opcję trzydniową
1. Dojazd do Przemyśla PKP (ok 15) i przejazd do Ustrzyk Dolnych
2. Pętla bieszczadzka przez Ustrzyki Górne, Smerek, Dołzyce, Buk, Polanki, Polańczyk, Uherce Mineralne (ok 120km)
3. Powrót do Przemyśla przez pogórze przemysko-dynowskie - PKP Przemyśl

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Campino   09-11-2011, 22:42
#7
Jurek S napisał(a):Jest bardzo fajna opcja: dojazd pociągiem do Przemysla. Stamtąd świetna trasa przez Kalwarię Pacławską, Arłamów do Ustrzyk Dolnych (ok 60-70km) Duzo terenu, mocne podjazdy, łatwo się zgubić :-D
Robiliśmy kiedys taką opcję trzydniową
1. Dojazd do Przemyśla PKP (ok 15) i przejazd do Ustrzyk Dolnych
2. Pętla bieszczadzka przez Ustrzyki Górne, Smerek, Dołzyce, Buk, Polanki, Polańczyk, Uherce Mineralne (ok 120km)
3. Powrót do Przemyśla przez pogórze przemysko-dynowskie - PKP Przemyśl
To może by się pokusić o reedycję takiej wyprawy Smile
Ciekawe ilu byłoby chętnych ?
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.