przytula   18-12-2011, 11:45
#1
Witam, dnia 2011-12-16 około godziny 13,30 spod zakładu kosmetycznego "MIRAŻ" przy ulicy
Radości 11 skradziono mój rowerek. Był to 2,5-letni Giant Traffic.
W momencie kradzieży rower był bez sakw.

Link do filmu z monitoringu:
http://www.youtube.com/watch?v=Co6Doyy8 ... e=youtu.be



[Obrazek: 516efb9b2f7ed786med.jpg]
[Obrazek: 987945c20b6d58c7med.jpg]

Gdyby się komuś rzucił w oczy, proszę o kontakt na maila lub 512 62 82 72

Dorzucam screen-y (słabe) z monitoringu z miejsca kradzieży mego rowerka:

[Obrazek: 8272aa326deeb62cm.jpg]
[Obrazek: ac573fcbcafe7f5cm.jpg]
[Obrazek: c46528e0458bd5fcm.jpg]
[Obrazek: e0f6a31a706e7242m.jpg]
[Obrazek: 0aae4b6011ede3fbm.jpg]
Hesos   18-12-2011, 12:00
#2
niestety linki z fotami nie działają. Popraw jak najszybciej

Każdy ma swoje Reiatsu, tylko trzeba je odkryć
https://pl-pl.facebook.com/pages/szpryc ... 8996108124
MG   18-12-2011, 13:29
#3
U mnie działają poprawnie.

KTM Ultra Flite, Merida Road Race
Pinky   03-01-2012, 02:20
#4
Podobny albo taki sam widziałem na ul. Podzamcze koło drugiego bloku od Hotelu, z tej strony bloku od przedszkola. Niestety nie zwróciłem uwagi kto na nim był, patrzyłem się tylko na sprzęt. Rower był chyba bez sakw i miałem wrażenie że to rower tubylca, tzn mieszkającego w okolicznych blokach bo chyba ktoś do niego podszedł znajomy i zamienił parę słów. Nie mogę sobie dokładnie przypomnieć kiedy to było, ale chyba nie aż tak dawno. Na twoim miejscu pokręcił bym się tam w okolicy.

Rama, dwa koła i mina wesoła Smile
przytula   03-01-2012, 11:46
#5
Jasne że bez sakw ,zdjęcie robiłam na wakacyjnym szlaku.Wielkie dzięki za trop zaraz tam jadę .Sprawa poszukiwań wygląda tak W klatce obok był monitoring ,dałam policji na płycie.Widać na nim jedynie zarysy postaci lepszy monitoring jest nad bankomatem pod Aldikiem na Radości ,tam właśnie odjechał mój rowerek.Pisze to bo może ktoś z forum mieszka w pobliżu i zna środowisko z targu przy Aldiku Dwa żule na monitoringu wyglądają na oko około 30 lat chodzą w dresach jeden był jasnych jeden w ciemnych,poza tym norma ciemne kurki czapki kołyszący chód.Nagranie z monitoringu mam na notebooku w każdej chwili udostępnię w dowolnej chwili i porze jeśli tylko ktoś zechce zerknąć. Policja się jakoś tak nie śpieszy od piątku 16 grudnia czyli dnia kradzieży i jednocześnie zgłoszenia jeszcze nie mam nawet oficjalnej informacji o wszczęciu postępowania. :-(
Pinky   05-01-2012, 03:45
#6
I pewnie nie dostaniesz żadnej informacji jak się śledztwo toczy. Jak mi okradli mieszkanie z całego sprzętu elektronicznego łącznie z lodówką to do dziś nawet kartki świątecznej nie dostałem. Mimo że wiedzieli kto to był, sami się do tego od razu przyznali. Z rowerem który mi zniknął tamtej zimy też jest podobnie mimo zgłoszenia i nagabywania ich, a monitoring jest na całej Starówce i okolicach. Nawet się im nie chciało przejść i popytać. Więc nie spodziewaj się że coś się ruszy samo z siebie na Policji, chyba że zaczniesz ich nachodzić i męczyć.

A co do twojego roweru, to była już dosyć mocna szarówka, więc im dłużej się zastanawiam tym mniejszą mam pewność. Tam jest dosyć kiepskie oświetlenie, no i troszkę czasu już upłynęło od tego momentu, całkiem możliwe że się pomyliłem, ale marka ta sama i kolor albo ten sam, albo zbliżony. Wydaje mi się jedynie że bez bagażnika był. Kolega mieszkający blok obok nie rozpoznaje roweru, ale on nie zwraca na takie sprzęty uwagi.

Rama, dwa koła i mina wesoła Smile
przytula   05-01-2012, 11:07
#7
Trochę przedwczoraj się pokręciłam między tymi blokami koło hotelu na razie bez skutku jeszcze parę rundek tam zrobię chcę ten trop sprawdzić W Lublinie jeżdżąc tym rowerem ponad 2 lata dzień w dzień identycznego nie spotkałam.Co do policji masz w 100% racje zachowują daleko idącą wstrzemięźliwość ,to okropne ale taka jest prawda.
maYkel   05-01-2012, 15:46
#8
Tradycyjnie zapytam - czym był przypięty?
przytula   05-01-2012, 15:55
#9
odpowiem niejednoznacznie że samego momentu zapinania tego feralnego dnia nie pamiętam równie dobrze mogłam zapiąć jak i co bardziej prawdopodobne przeoczyć .Wiele razy tam parkowałam zawsze zapinałam tego dnia być może że niezapięłam, niestety nie wiem
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.