truskafka   28-02-2012, 15:49
#1
hellloł

Z racji tego, że sezon 2012 przyniesie kilka istotnych zmian to tu to tam, konieczna będzie wymiana sterów w garym, teraz są zwykłe Cane Creek VP-A76C[Obrazek: img2847w.jpg]
ale ich praca daleko odbiega od ideału i nie będę dalej z nimi współpracować, pytam więc co w zamian, wiem, że te są pół zintegrowane, że są kulkowe, i że ciągle jest tam syf.

Teraz chcę coś taniego lekkiego na maszynach macie jakieś propozycje?

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
piotrj   28-02-2012, 20:02
#2
Przy doborze sterów to może być pomocne : http://www.canecreek.com/headset-fit-finder
Samodzielnie albo na łasce mechaniora z bożej łaski , Powodzenia

Szosa to nie jazda , to podnoszenie progu bólu.Cierpienie jest w Nią wpisane ...
Kuba   02-03-2012, 03:39
#3
Najlepszy byłby oczywiście Krzyś Król... Ale cóż poradzić?

Z tańszych (za trochę ponad 100-130 zł) na Twoim miejscu celowałbym w FSA Orbit Z
tu masz opis

tu masz opis

albo Cane Creek 10 ZS44

Na wszelki wypadek upewnij się co do wymiarów.
truskafka   02-03-2012, 12:55
#4
no właśnie budżet mam na nie do 100 i zastanawiam się nad accent airplane albo sterami PRO

te FSA brzmią kusząco, może wygospodaruję te 30 zł więcej, bo za cenę bezdotykowości to chyba jednak warto, nic nie wkurza mnie bardziej od chrzęstu piachu w łożyskach

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Kuba   02-03-2012, 14:06
#5
Ja co prawda nie mam doświadczenia z pół zintegrowanymi (a tym bardziej ze zintegrowanymi) sterami ale z FSA zawsze byłem zadowolony (a już najbardziej z pancernych Pigów DH PRO). Mieli co najmniej jeden model na który ludzie narzekali ale na te chyba nie narzekają.

Poleciłbym Ci także stery Race Face'a ale robili tylko zwykłe i wychodziły poza budżet.

Myślę że warto dołożyć do FSA zwłaszcza że w pierwszym linku masz cenę 100 zł plus wysyłka (min. 12 zł). Jak byś się z kimś dogadała to by się wysyłka rozłożyła na więcej osób i by się okazało że 100 zł niewiele tylko przekroczysz.
szymek_sq   02-03-2012, 23:57
#6
Zwróć uwagę na ewentualne części zapasowe, kiedyś szukałem do pro i można nabyć.

[Obrazek: 41HTAE2SN4L._AA300_.jpg%20]

"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.