grover   08-03-2012, 13:29
#1
Cześć,
Szukam dla córki rowerka polskiego "Reksio" lub "Pelikan" do zadań specjalnych (kto miał to wie o co chodzi) :mrgreen: . Nie mogę patrzeć już na potwory z tesco i allezło, na których nie da się jeździć.
Chętnie kupię rower z dobrym, mało podrapanym lakierem.
Dzięki
Pozdrawiam
Wojtek
moje gg:5662647
marcin0604   09-03-2012, 00:50
#2
Dobry wybór. Ja swojego Reksia wspominam z wielkim sentymentem. Powodzenia w łowach.
piotrj   09-03-2012, 21:07
#3
Ooo miałem reksia .Blue szatan ,przeżył trochę :mrgreen: .Ciężko będzię Ci znależć niestety.
Swojej małej kupiłem authorka vital koła 16cali/ , teraz ma już większy cosmic. Dziecko było zadowolone /ja jeszcze bardziej/Rowerek nie przypomina czołgu i jest lekki jak na "dziecinne potwory".Myślę ,że rower warto brać pod uwagę , powodzenia w poszukiwaniach.

Szosa to nie jazda , to podnoszenie progu bólu.Cierpienie jest w Nią wpisane ...
grover   15-03-2012, 13:40
#4
Stałem się po raz drugi posiadaczem Reksia:] bardzo mało używanego, z naklejką Fabryki Samochodów Małolitrażowych Smile. Rowerek już przesmarowany, pozostały drobne korekty malarskie na zadrapaniach, kółeczka przykręcone, teraz tylko czekamy na pogodę:]
Swoją drogą żal, że nie robią więcej takich rowerków.
W.
piotrj   17-03-2012, 20:29
#5
O! Farciarz , wstaw zdjęcia rowerka w odpowiednim dziale /jeżeli możesz/.Myślę ,że inni użytkownicy też by chcieli to cudo obejrzeć

Szosa to nie jazda , to podnoszenie progu bólu.Cierpienie jest w Nią wpisane ...
krzychm   03-04-2012, 19:48
#6
ja mam chyba rame SALTO
przypomnij mi to sprawdze,może nawet całe salto

rowerowa anarchia drogowa
PODPIS ZDJĘLI BUUUUU
marcin0604   03-04-2012, 20:24
#7
No jasne, że wstaw. Sam bardzom ciekaw. Ja miałem zielony metalik jeszcze (a może już?) z logo romet. Z odkręcaną poprzeczką do ramy z blachy giętej w taki niby zbiornik paliwa jak w motocyklach z 1 wojny.
Szare oponki stomil, te sprawy... 8-)
Najchętniej to bym się na reksiu po prostu przejejchał ale to se ne wrati :-|
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.