Strony (3): 1 2 3   
JUSTi   26-03-2012, 09:38
#1
Witam serdecznie wszystkich rowerowych pasjonatów :-)
Jestem fanką jazdy rekreacyjnej i mam nadzieję że na forum RL znajdę więcej zwolenników takiej jazdy, którzy mnie przygarną od czasu do czasu na jakąś przejażdżkę :mrgreen:
radzik   26-03-2012, 09:40
#2
WitamSmile
Jurek S   26-03-2012, 10:21
#3
JUSTi napisał(a):Witam serdecznie wszystkich rowerowych pasjonatów :-)
Jestem fanką jazdy rekreacyjnej i mam nadzieję że na forum RL znajdę więcej zwolenników takiej jazdy, którzy mnie przygarną od czasu do czasu na jakąś przejażdżkę :mrgreen:

Cieszę się, że przybywa zwolenników jazdy rekreacyjnej. Najważniejsze, zebyś Ty dawała się przygarnąć :-D Pewnie coś na sobotę czy niedzielę coś będzie zorganizowane

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
marcin84   26-03-2012, 10:37
#4
No proszę jak można różnie interpretować pojęcie jazda rekreacyjna :mrgreen:
witaj ;-)
Mariobiker   26-03-2012, 10:46
#5
Siemanko ;-) ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
JUSTi   26-03-2012, 11:10
#6
Jurek S napisał(a):
JUSTi napisał(a):Witam serdecznie wszystkich rowerowych pasjonatów :-)
Jestem fanką jazdy rekreacyjnej i mam nadzieję że na forum RL znajdę więcej zwolenników takiej jazdy, którzy mnie przygarną od czasu do czasu na jakąś przejażdżkę :mrgreen:

Cieszę się, że przybywa zwolenników jazdy rekreacyjnej. Najważniejsze, zebyś Ty dawała się przygarnąć :-D

:mrgreen: to chyba zależy kto jak rozumie jezdę rekreacyjną :mrgreen:
bo jak wyczytałam, że: "Tak właśnie Jurek prowadzi ustawki! Nie patrzy, nie czeka, napiernicza ile się da!" to już się boję takiej rekreacji :lol:
Jurek S   26-03-2012, 11:43
#7
JUSTi, ja nawet takiego słownictwa nie używam :-D . A autor tego postu sam tak wyrwał no i ponieważ krążą różne mity i legendy o mnie chciał mnie w to obuć. Ale nie wierz temu tylko przyjeżdżaj na ustawkę. W pierwszej części wczorajszej wycieczki była z nami 10-cio letnia Julka i dała radę.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Grzenio   26-03-2012, 11:54
#8
Grzenio wita Smile
KermitOZ   26-03-2012, 12:05
#9
Jurek S napisał(a):JUSTi, ja nawet takiego słownictwa nie używam :-D . A autor tego postu sam tak wyrwał no i ponieważ krążą różne mity i legendy o mnie chciał mnie w to obuć.
A świstak siedzi i zawija je w te sreberka Wink

Ostatnio z Jurkiem po mieście kawałek jechałem to jeszcze się nie wpiąłem a Jurek już kilkanaście metrów przede mną Big Grin

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
michalbrodowski   26-03-2012, 19:25
#10
Hej JUSTi! Przed udaniem się na jakąś ustawkę, zapamiętaj by "rekreacyjne" ustawki Jurka omijać szerokim łukiem. No chyba, że masz kondycję jak Majka Włoszczowska Smile Wczoraj z Jurkiem wystartowało 30 osób, a do Lublina dojechało z nim tylko sześć. Rzeczywiście mała Julka przez chwilę z nami jechała, to prawda! Smile
Witam na forum i do zobaczenia na trasie!

Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Strony (3): 1 2 3   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.