Petrus   27-07-2009, 18:57
#1
Mam na imię Piotrek. Co prawda nie jestem z Lublina, ale ze Świdnika a pochodzę z Kraśnika Smile To tyle nieskomplikowanej historii lokalizacyjnej. Mam nadzieję, ze to nie przeszkadza, sam Lublin uznaję za stolicę regionu i całkiem miłe miasto Smile
To może tyle na początek - zapraszam ew. na http://www.bikebrother.com/biker/petrus Nie ma się czym chwalić, ale moze się komuś stronka przyda.
kropka   27-07-2009, 20:47
#2
Jako pierwsza przywitam nowego kolegęSmile. Pojeździsz sobie po naszych ścieżkach a trochę przejdzie Ci zachwyt ale za to jest tu całkiem sporo fajnego rowerowego luda.
Nawet fajna strona.

"Obywatelu! Bądź czujny, rowerzyści nie śpią i nie jedzą... Oni czekają w mroku, aby przejechać ci znienacka 26-calówkami po nogach." - Nonsensopedia
truskafka   27-07-2009, 21:31
#3
Petrus witamy oczywiście Big Grin zapraszamy Big Grin

kropka pojaw się w końcu na ustawce i przestań narzekać na ścieżki, cieszmy się że w ogóle jakieś są

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Jurek S   27-07-2009, 21:57
#4
Witaj Petrus. Ścieżki u nas może i średnie, ale za to sporo fajnych tras wokół Lublina.
Zapraszamy.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
marecky   27-07-2009, 22:00
#5
Witaj Petrus. W Lublinie jest ok ale dopiero po wyjechaniu poza miasto można sobie na prawdę dobrze posmigać w dobrym towarzystwie.

Dlatego wpadaj na ustawki !!
Petrus   28-07-2009, 00:40
#6
Heh..dzieki wszystkim - będę śledził njusy i jak zajęcia pozwolą to dołączę Smile
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.