Strony (2):    1 2
KermitOZ   29-04-2012, 22:59
#11
marcin0604 napisał(a):aktywistom bardzo nie podoba się, że psy biegają po wąwozie nazwanym tymże imieniem i za przeproszeniem sadzają stolce.
Przesrane ;D Żeby to im. Lenina było, czy Gomułki to nawet by należało, ale Jana Pawła II Wielkiego i takie rzeczy? Toż to woła o pomstę do nieba. Gdzie jest policja w tym kraju ja się pytam? Gdzie jest biskup, że na to pozwala? Proponuję tydzień modlitw o czystość wąwozu JPIIWlk!

Parafrazując Dzień Świra:
- Co pan tu robi?
- Jak to co, sram
- Chyba ma pan coś z głową. W wąwozie JPII?

LOL

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Jurek S   30-04-2012, 08:05
#12
Marcinie, nie ma we mnie złości, co najwyżej smutek. Cóż mam powiedzieć? Są takie przykłady, takie zachowania. Ale czy jest Wam dobrze z tym? Czy chcecie coś z tym zrobić? Czy obrażanie (kpienie) człowieka o niekwestionowanym autorytecie coś zmieni w tym temacie? Czy nie lepiej pójść z Jego przykładem, nauczaniem, które nie było teoretyzowaniem, ale wypełnieniem życiem aż do ostatniego tchnienia.
Masz rację Marinie, że zachowanie takich "świętych" pań jest strasznie destrukcyjne dla młodego człowieka. Młody człowiek jest wrażliwy (szczególnie dzisiaj wyczulony) na zgodność głoszonego słowa z życiem. Czasami też (niestety) jest wpuszczany celowo w takie obszary zła gdzie jedyną słuszną postawą wydaje się być właśnie kontestacja.
Ale też może i dobrze, że pojawiły się takie głosy bo mozna na światło wydobyć mechanizmy zła, które działa bardzo podstępnie.
Więc może niech ta rocznica beatyfikacji będzie okazją do refleksji (może czasami trudnej) nad naszym miejscem w świecie.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Strony (2):    1 2
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.