Strony (2):    1 2
piotr73   28-07-2009, 23:21
#11
Jeżeli Wiesiek to ten Wiesiek o którym myślę , to potwierdzam twardy z niego zawodnik , a tak między nami , Wiesiek nie czytaj tego 8-) , rower ma nie za szczególny , postura też nie wskazuje na mocarza a jednak ma powera, jeszcze raz chylę czoło do ziemi , pewnie nawet mnie nie kojarzysz bo dopiero raz mieliśmy okazje się spotkać, ale ja Ciebie wyłuskałem pośród szerokiego grona forumowiczów
Wieśko   29-07-2009, 01:30
#12
piotr73 napisał(a):pewnie nawet mnie nie kojarzysz
Jeśli to ty proponowałeś mi założenie choć przedniego amorka do mego roweru (w trasie na Święto Roweru), to ciebie kojarzę :-)
Dzięki za - mimo wszystko - miłe słowa :-)

Panowie... peszycie mnie :!: Przecież ja nie sam jeżdżę z takich ustawek, a uwaga skupia się na mnie :-(
W porównaniu z innymi pożeraczami kilometrów jestem naprawdę cieniutki. Jeżdżę na rowerze tyle, co z wami na codziennych wyjazdach, bez żadnych treningów, więc sami wiecie... muszę puszczać koło nastolatkom... niestety :lol: (szacuneczek dla wszystkich młodych zapaleńców :-) )
Tyle mego, co z wami, drodzy forumowicze, sobie pojeżdżę i się sprawdzę :-D
Przy okazji - jeszcze raz dzięki ludziska za każde dobre słowo. To niezły motywator :mrgreen:
Pawel93   29-07-2009, 10:04
#13
Wieśko, ja Ci jeszcze podlukruje Wink Więc jesteś na prawdę mocny ,wczoraj szarpałem sobie i wszyscy godnie się trzymaliście Wink Reszta ekipy zresztą też trzymała ostro ,ale wy macie + chowając się w cieniu za kimś WinkPotem ArtiArt też narzucał mocne tempo Wink
august   29-07-2009, 15:20
#14
Tempo było bardzo dobre, ale szczerze z moją "kolubryną" ;-) nie wiedziałem czy dam radę, "moc" była tylko dalszych biegów w rowerze brakło hehe. Pozdrawiam

Pozdrawiam
piotr73   29-07-2009, 20:26
#15
Jeśli to ty proponowałeś mi założenie choć przedniego amorka do mego roweru (w trasie na Święto Roweru), to ciebie kojarzę :-)
Dzięki za - mimo wszystko - miłe słowa :-)

To ja jestem we własnej osobie i do zobaczenia na jakieś ustawce ;-)
Strony (2):    1 2
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.