marecky   09-05-2012, 19:41
#1
poszukuję studenta jakiejś lubelskiej uczelni (najlepiej PL - tam znalazłem już książki, choć inna uczelnia pewnie też może być) w celu wypożyczenia dla mnie kilku książek z wypożyczalni

sprawa dość pilna
qavtan   10-05-2012, 14:38
#2
Z Biblioteki PL mogą korzystać wszyscy.
Mamy taką opcję dla 'niezrzeszonych' płacisz kaucję 200pln i korzystasz ze zbiorów PL niemal jak student (różnica jest znikoma), po likwidacji konta, 200pln wraca do Twojej kieszeni.

Dodatkowo z wielu zbiorów PL możesz korzystać na miejscu (cały kampus), bezpłatnie.
Możesz przyjść, przejrzeć, przeczytać, skopiować, wysłać na e-mail itp.

Zapraszamy :]

[Qavtan - Bibliotekarz Politechniki Lubelskiej - Wydział Inżynierii Środowiska - 4 piętro]
marecky   10-05-2012, 16:38
#3
W sumie w ostateczności mogę tą kaucję wpłacić, ale może uda się bez :-)

qavtan napisał(a):Możesz przyjść, przejrzeć, przeczytać, skopiować, wysłać na e-mail itp.
zawsze lepiej mieć książkę w domu... ale pewnie odwiedzę PL - znów po krótkiej przerwie :-)
a jak rozumiesz kwestię "skopiować, wysłać na e-mail" ? można skanować, kserować? za moich czasów (całkiem niedawno) nie bardzo pozwalali
misiek   10-05-2012, 18:55
#4
Z biblioteki UMSC na Radziszewskiego tez mogą korzystać mieszkańcy nie-studenci z tego co mi wiadomo (jeśli Ci to w jakiś sposób pomoże).
qavtan   11-05-2012, 07:53
#5
Z UMCS tak, też każdy może korzystać - na miejscu, czyli w czytelni. A z czytelni można poprosić o xero.

(Z magazynu UMCS zamawiamy do jednej z czytelni i tam cieszymy oczy materiałemSmile
marecky   11-05-2012, 21:50
#6
z tym odwiedzaniem biblioteki mogę mieć problem bo moje wolne godziny często się zgrywają z wolnymi godzinami bibliotek ale może jakoś się uda :-)

dzięki za pomoc
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.