KermitOZ   24-05-2012, 23:04
#1
Witam

Potrzebna rura stalowa o wewnętrznym fi 50 mm oraz ścianka max 1.5 mm. Długość ok 20cm.

Jeśli ktoś z Was ma coś takiego, albo wie, gdzie można takie coś dostać za rozsądne pieniądze to bardzo proszę o namiary, sprawa dosyć pilna.

Pozdrower
Grzesiek

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
mani_73   25-05-2012, 08:52
#2
Wtaj zapytaj na ul.Enregetyków 14 firma TABAL,tam mają dużo akcesorii metalowych.

Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
MarekK   25-05-2012, 08:59
#3
mani_73 napisał(a):Wtaj zapytaj na ul.Enregetyków 14 firma TABAL,tam mają dużo akcesorii metalowych.

Nie wiem czy kupi taki kawałek.
Tam sprzedają na całe laski kilkumetrowe, chociaż czasem można dostać jakieś ścinki.
Zapytać nie zaszkodzi.
KermitOZ   25-05-2012, 09:20
#4
Tak, wiem o Tabalu i wiem, że raczej takiego kawałka tam nie kupię, więc szukam jakiejś innej opcji, w razie jakby tych ścinków się nie dało załatwić Smile Dzięki za pomoc, mam nadzieję, że ktoś jeszcze się odezwie.

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
mani_73   26-05-2012, 02:11
#5
Tak sobie przypomniałem jeszcze,jest taki warsztat,szkoła zawodowa czy coś w tym stylu na ul.Nałęczowskiej przed Paradą,potrzebowałem kawałek rurki tylko mniejsze fi i długość niż potrzebuje Grzegorz i koleś dotoczył za dychę.Metal nie był szlachetny ale mi wystarczał.Myślę że może wytoczyć i większe fi,zapytać możesz pzdr.

Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
marecky   26-05-2012, 12:33
#6
najlepiej poszukać właśnie w takich zakładach produkcyjnych lub podobnych, czasem też w składach stali mogą pojawić się jakieś odpady

powinienem być w poniedziałek na chwilę w swojej dawnej firmie, z którą znów zacząłem współpracę na zasadzie freelancera
jak nie zapomnę to przejrzę ich zapasy stali

podaj jak możesz czy wymiary mają być dokładnie takie czy jest możliwa jakaś tolerancja, z tego co się orientuję nie bardzo jest możliwa rura z fi 50 wewnątrz - najbliższa chyba jest 54x1,4 lub 1,6 więc 51 wewnątrz

przetoczenie to w moim odczuciu ostateczność
KermitOZ   26-05-2012, 12:46
#7
Z tej rurki potrzebuję zrobić pierścień, który będzie założony na zespawaną główkę ramy. Rama ma 50mm z jakimś tam malutkim ułamkiem, ale 50 musi być, żeby to dobrze spasować itp. Grubość już po założeniu i spasowaniu musi zostać ok 1mm, min 0,8mm Smile Więc tak sprawa wygląda. No a jak nie znajdę czegoś takiego to trzeba będzie toczyć z wałka i tyle. Jak możesz Marecky to poszukaj, dzięki Smile

Pozdrower
Grzesiek

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.