Seb   31-07-2009, 09:29
#1
Jak to już kiedyś wspomniałem miałem możliwość wyjazdu rowerem do mojego rodzinnego miasteczka na Roztoczu tzn do Józefowa i tutaj opiszę całą trasę, którą pokonałem bo uważam, że warto pojechać jeżeli ktoś ma możliwość.

Trasa Lublin-Józefów:
Jest to lekko zmodyfikowana trasa z GPS administratora Jurka_S z ich wycieczki do Zwierzyńca. Jako, że nie mam GPS ani nic takiego to po prostu napiszę wszystkie miasta i wsie, przez które przejeżdżałem:
Start Lublin ul. Kunickiego-> Głuszczyzna-> Czerniejów-> w lewo na Skrzynice Kolonia-> Chmiel Kolonia-> Chmiel Drugi-> Krzczonów-> Sobieska Wola->Żółkiewka-> Żółkiew-> Majdan Wierzchowiński-> Zabłocie-> Zaporze-> Radecznica-> Zaburze-> Dzielce gdzie jedzie się czerwonym szlakiem rowerowym (tutaj pomyliłem drogę i zgubiłem czerwony szlak więc pojechałem asfaltem 74 do miejscowości Gorajec-Zagroble, świetny 2km zjazd z górki równiutkim asfaltem) Tutaj można odbić na wąwozy w okolicach Topólczy (bardzo fajne miejsce na zwiedzanie) ale ja pojechałem na miejscowośc Wólka Czarnostocka ponieważ nie miałem siły wdrapywać się wąwozem na szczyt :-P -> Czarnystok-> Lipowiec-> Panasówka-> Zwierzyniec-> Florianka-> Górecko Stare-> Brzeziny-> Józefów

Średnia prędkość: 19,6km/h
Dystans: około 130km
Czas: około 6,5h jazdy, z przerwami okolo 8-8,5h

Trasa powrotna Józefów-Lublin
Tutaj też zmodyfikowana wersja trasy Jurka_S
Start Józefów-> Majdan Kasztelański-> Górecko Stare-> Florianka-> Zwierzyniec-> Bagno-> Turzyniec-> Topólcza-> Kawęczynek (na przełaj przez wąwozy i pola hehe)-> Wólka Czarnostocka-> Gorajec Zagroble-> droga nr 74-> Teodorówka-> Sredniowka (bardzo szybki zjazd) tu sie zgubilem :-D -> Albinow Maly-> Hosznia Abramowska-> Gilow-> niebieskim szlakiem rowerowym do miejscowości Zagroble-> Turobin-> Tarnawa Duza-> Biskupie-> Dragany-> Wysokie-> Spławy-> Kąty-> Zaraszów-> Bychawa-> Bychawka A, B, C, D :lol: ->Pszczela Wola-> Żabia Wola-> Polanówka-> Prawiedniki-> Dąbrowa-> Lublin

Średnia prędkość: 20,3km/h
Dystans: okolo 140km
Czas: około 6,5h jazdy, z przerwami okolo 8-8,5h

Trasa:
http://www.bikemap.net/route/313674#lt= ... 4&z=10&t=0

Polecam wszystkim się wybrać rowerem na roztocze :-)
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.