KermitOZ   31-07-2009, 09:57
#1
Witajcie.

Na naszym forum tutaj można zgłaszać propozycje lokalizacji stojaków Smile

Jeśli miasto może ustawiać stojaki przy uczelniach to właśnie tam by się przydały. Na pewno dużo więcej ludzi jeździłoby wtedy na zajęcia Smile

Zatem zgłaszam:

- lubelskie uczelnie
- muszla w Saskim

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Mateusz   31-07-2009, 12:06
#2
Uczelnie nie powinny zająć się tym we własnym zakresie? Swoją drogą ja nie narzekam, pod BiNoZem są stojaki. Wink

Naciskaj na pedały choćbyś miał paść na twarz.
Perez   31-07-2009, 12:39
#3
Polibuda też ma swoje stojaki no chyba że przy akademikach bo tam ludzie często musza kombinowac z barierkami itp.
Nie wiem jak jest ze szpitalami ale jeśli tam nie ma stojaków to zdecydowanie powinny być.
Crossway   31-07-2009, 15:10
#4
Perez napisał(a):Polibuda też ma swoje stojaki no chyba że przy akademikach bo tam ludzie często musza kombinowac z barierkami itp.
Nie wiem jak jest ze szpitalami ale jeśli tam nie ma stojaków to zdecydowanie powinny być.

na Chodźki/Jaczewskiego jest z tym kiepsko - zarówno jeśli chodzi o uczelnię jak i szpitale. Jeśli już są jakieś stojaki to głównie wyrwikółka, przydało by się coś solidnego...
Ale miasto nie ma tu za wiele do powiedzenia, uczelnie we własnym zakresie montują stojaki, no, chyba że byłby to mały 'prezent' od miasta ;-)

http://www.odyssei.com/travel-article/13587.html - Wyprawa rowerowa Lublin-Gdańsk 2007

http://www.odyssei.com/pl/travel-article/17708.html
- Wyprawa rowerowa Wiedeń-Bratysława-Gyor-Balaton-Budapeszt 2009
Perez   31-07-2009, 15:18
#5
Jeszcze jeden pomysł mi wpadł do głowy po dzisiejszym wypadzie na miasto.
Większość "urzędów miejskich" ma stojaki choć przeważnie wyrwij kołka ale jak bylem na ul.energetyków w Urzędzie Celnym to ni jak tam było znaleźć stojaki.
Parking samochodowy ogormny a rowerowego niema - małe dysproporcje hmm :?:
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.