Strony (3):    1 2 3   
Inula   03-08-2009, 16:26
#11
Jurek S napisał(a):Ja zbieram siły ;-) na kobiecą ustawkę. Może w końcu uda się pojechać gdzieś na końcu nie myśląc o trasie :!:

I najlepiej żeby wszystkie kobitki kierownice miały duuuużo niżej niż siodełka ? Big Grin

Idąc za hasłem komentatora - fajnie byłoby byc cudownym dzieckiem "dwóch pedałów" Smile
august   03-08-2009, 17:04
#12
Będę!

Pozdrawiam
Jurek S   03-08-2009, 17:12
#13
Inula napisał(a):
Jurek S napisał(a):Ja zbieram siły ;-) na kobiecą ustawkę. Może w końcu uda się pojechać gdzieś na końcu nie myśląc o trasie :!:

I najlepiej żeby wszystkie kobitki kierownice miały duuuużo niżej niż siodełka ? Big Grin

Tylko nie mówcie, że to faceci to zbereźniki :lol:
A tak poważnie, gdybyś już trochę pojeździła z nami to zobaczyłabyś, że dużą część tras to ja prowadzę i stąd moja chęć ciągnięcia się w ogonach :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Inula   03-08-2009, 17:49
#14
Jurek S napisał(a):
Inula napisał(a):
Jurek S napisał(a):Ja zbieram siły ;-) na kobiecą ustawkę. Może w końcu uda się pojechać gdzieś na końcu nie myśląc o trasie :!:

I najlepiej żeby wszystkie kobitki kierownice miały duuuużo niżej niż siodełka ? Big Grin

Tylko nie mówcie, że to faceci to zbereźniki :lol:
A tak poważnie, gdybyś już trochę pojeździła z nami to zobaczyłabyś, że dużą część tras to ja prowadzę i stąd moja chęć ciągnięcia się w ogonach :-D

Tak właśnie pomyślałam w pierwszej kolejności...co jednak nie pozwoliło mi się powstrzymać od drugiego pomysłu Wink A kobiety nie są zbereźne w żadnym wypadku, absolutnie nie...czasem mamy po prostu rozbudowaną wyobraźnię. To wszystko przez nieograniczony dostęp do tej niszczącej nasze czyste umysły telewizji Wink

Idąc za hasłem komentatora - fajnie byłoby byc cudownym dzieckiem "dwóch pedałów" Smile
Inula   03-08-2009, 19:11
#15
No i mi wzięli nie powiedzieli którędy będą jechac... Sad Jadę nad zalew, już ja was gdzieś dorwę!! Smile

Idąc za hasłem komentatora - fajnie byłoby byc cudownym dzieckiem "dwóch pedałów" Smile
Lukasz91   03-08-2009, 19:15
#16
no byłem pod lkj i d..a no po prostu nie mogę

no to najwyżej spotkamy się jutro Big Grin
Paweł K.   03-08-2009, 21:23
#17
Lukasz91 napisał(a):no byłem pod lkj i d..a no po prostu nie mogę

no to najwyżej spotkamy się jutro Big Grin

Czekaliśmy 11-osobową grupą do 18.10 na ewentualnych spóźnialskich. Musiałeś się więc mooocno spóźnić :-P Ale co się odwlecze to nie uciecze :->
A dziś zrobiliśmy średni dystans ładnym tempem. Mi wyszło 50,02km ze średnią 23,6km/h.

Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
Bart   03-08-2009, 21:23
#18
Rzutem na taśmę :-D , wbiłem się na ustawkę, chłopaki chwile poczekali na mnie przy tamie i razem pocisneliśmy w całkiem niezłą trasę.
Tempo nie było ani rekreacyjne, ani turystyczne, ale wcale mnie to nie zdziwiło :mrgreen:
W drodze powrotnej spotkaliśmy się się z Marcinem :-D , z którym zamieniliśmy kilka zdań, między innymi na temat mojego nowego czepka :mrgreen:
Dzięki Panowie za jazdę i do jutra :lol: !!!

Inula napisał(a):No i mi wzięli nie powiedzieli którędy będą jechac...
jak jutro przyjdę po dętki do sklepu to opowiem Ci wszystko, Inulo ok ;-) ?...
Lukasz91   03-08-2009, 21:43
#19
nom tylko ja tam byłem jeszcze przed 18
Bart   03-08-2009, 21:46
#20
Lukasz91 napisał(a):nom tylko ja tam byłem jeszcze przed 18
no to musiałeś być nie w tym miejscu co trzeba...
Strony (3):    1 2 3   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.