Strony (2): 1 2   
michalbrodowski   15-08-2012, 12:51
#1
Wolny dzień, słońce świeci, pogoda rarytas, a tu nikt ustawki nie pisze Tongue

Tempo spokojniejsze niż u Jurka, będzie troszkę terenu, więc może być tez troszkę błotka, zabieram ze sobą pelerynkę gdyby miało padać.
Trasa? Wybierzemy coś na miejscu Tongue
Dystans około 40km
Zapraszam kobiety, bo potrzeba kogoś do pilnowania lekkiego tempa Wink

Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Wanda   15-08-2012, 15:20
#2
Będę. Rekreację zatem masz pewną :mrgreen:

Nigdy nie jest za późno, aby szukać Nowego Świata, naszym celem jest żeglować poza zachód słońca i kąpielisko wszystkich gwiazd zachodnich...
mewa   15-08-2012, 15:20
#3
Chętnie popilnuję tempa Smile Do zobaczenia
Jakub.P   15-08-2012, 20:34
#4
Dzięki Smile

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
michalbrodowski   15-08-2012, 20:44
#5
Było nas w sumie 10 osób, od miejsca ustawki wyszło mi jakieś 50km z bardzo rekreacyjną średnią. Było dużo terenu i na szczęście mało błota. Czasu umilały nam dwie Panie, za co bardzo dziękujemy Smile
Dzięki wszystkim za spokojny wyjazd!

TRACK:
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=fidtxfeuygfazhnf

Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Wanda   15-08-2012, 20:48
#6
Dzięki wszystkim za mega rekreacyjną ustawkę i zawalaszczą -trochę spontanicznie tworzoną - trasę ;-)

Do następnego!

Nigdy nie jest za późno, aby szukać Nowego Świata, naszym celem jest żeglować poza zachód słońca i kąpielisko wszystkich gwiazd zachodnich...
KermitOZ   15-08-2012, 21:02
#7
Dzięki Michałowi i pozostałym uczestnikom za bardzo lajtową i mega sympatyczną ustawkę. Cały dzień się nie mogłem zebrać i dopiero po 16 wyczaiłem ustawkę, przez co z grupą spotkałem się dopiero w Dysie Smile

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
bezpieka   15-08-2012, 21:26
#8
Dzięki Michałowi za zarzucenie ustawki i poprowadzenie, bo chyba bym siedział i słuchał jak w tłuszcz obrastam. Dzięki przesympatycznym paniom za pilnowanie tempa ;-) Dzięki wszystkim za sympatyczny terenowy wypad!!

Jeszcze jedno mi pytanie się zrodziło. Jak będzie jeździł Michał kiedy mu te wszystkie drogi wyasfaltują????
mewa   15-08-2012, 22:17
#9
Również dzięki za super wycieczkę, z Wami w mig mi te 50 km zleciało. Trasa terenowa naprawdę fajna, sama pewnie dziś bym asfaltem pokręciła zapobiegawczo omijając wszelkie błotko, a to przecież tyle radości dajeSmile Także dzięki Michał za dobre wybory przy tworzeniu trasy i pozdrowienia dla reszty załogi
Wanda   15-08-2012, 22:32
#10
bezpieka napisał(a):Jeszcze jedno mi pytanie się zrodziło. Jak będzie jeździł Michał kiedy mu te wszystkie drogi wyasfaltują????

Michał zje swoje gumi-jagody, przejedzie swoim normalnym tempem i rozwali asfalty Big Grin

Nigdy nie jest za późno, aby szukać Nowego Świata, naszym celem jest żeglować poza zachód słońca i kąpielisko wszystkich gwiazd zachodnich...
Strony (2): 1 2   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.