Strony (3):    1 2 3   
stonek89   05-08-2009, 21:35
#11
Nie było tak źle, znaleźliśmy sobie kryjówkę w Świdniku Tongue Poza tym ja z tych co im raczej deszcz nie przeszkadza (khem... w granicach rozsądku Tongue )

Kelly's Result 2008 ;]
Życie bez roweru powoduje raka i choroby serca
suchy   05-08-2009, 21:54
#12
Traska fajna. Troche fajnego terenu i niezłe widoki.
Po pierwszym szutrowym odcinku mój świerzo umyty i nasmarowny rower był troche przykurzony. Ale "naszczęście" deszcz w okolicach świdnika znowu przywrócił mu dawny blask.

Gdyby nie moja guma za świdnikiem pewnie byli byśmy szybciej. Ale z fachową pomocą Wieśka zmiana nie trwała zbyt długo.

U mnie door to door 53 km

PS W LBN chyba mocniej lało bo pod mostem koło dworku Grafa Bystrzyca wychodziła na ścieżkę.

Łukasz
Jurek S   05-08-2009, 21:57
#13
Jak widać na zdjęciach kryjówka w Świdniku była solidna. A ile radochy z obserwowania takich pięknych Confusedhock: okoliczności przyrody. Plan zrealizowaliśmy, rezerwat w Wierzchowiskach zaliczony. Chociaż po drodze ciągle były głosy, że może zawrócimy dojechaliśmy.
Jak tu ruszyć te nasze Panie z forum, żeby chciały częściej i gęściej jeździć? :mrgreen:

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Tioger   05-08-2009, 22:11
#14
Było super z początku kondycja mi siadała ale już za rezerwatem w Wierzchowicach siły powróciły i udało mi się utrzymać tępo peletonu :-P w Świdniku mieliśmy dłuższy postój na batonika :mrgreen: którą sfundowała nam pogoda :mrgreen: jak dojechałem do domu to przez te kałuże nie mogłem znaleść suchej nitki na sobie :mrgreen:
PS. Przed następną wyprawą muszę podleczyć kolano :-P
Karola   05-08-2009, 22:12
#15
Jurek S napisał(a):Jak widać na zdjęciach kryjówka w Świdniku była solidna.
Wlasnie ogladam sobie zdjecia i poza kilka osobami reszty nie znam. Ja musze chyba szybko wracac :-D
Jurek S napisał(a):Jak tu ruszyć te nasze Panie z forum, żeby chciały częściej i gęściej jeździć? :mrgreen:
A moze zaczac po nie specjalnie jezdzic np. pod dom ;-)

PS. Polskich znakow brak ale ja w tym temacie nic niestety zrobic nie moge 8-)

Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Jurek S   05-08-2009, 22:14
#16
Karola napisał(a):A moze zaczac po nie specjalnie jezdzic np. pod dom ;-)

Żeby to tylko dało efekt jestem gotów objechać ;-) wszystkie Panie.

Pozdrowienia od ekipy RL dla urlopowiczki

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
AdiLbn   05-08-2009, 22:14
#17
suchy napisał(a):Ale z fachową pomocą Wieśka zmiana nie trwała zbyt długo.


Jeszcze trochę to Wiesiek zbankrutuje na łatkach bo dzisiaj też w drodze do Nałęczowa złapałem gumę i mi łatkę pożyczył... :lol:

Kobieta... zwodniczy demon w masce anioła tańcząc odbiera mi rozsądek...
[Obrazek: chill.jpg]
Jurek S   05-08-2009, 22:18
#18
Chyba czas skończyć okres ochronny :mrgreen: . Wyjeżdżając na dłuższą wycieczkę powinno się mieć łatki lub zapasową dętkę. Pompka zawsze się jakas znajdzie.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
AdiLbn   05-08-2009, 22:26
#19
Jurek S napisał(a):Chyba czas skończyć okres ochronny :mrgreen: . Wyjeżdżając na dłuższą wycieczkę powinno się mieć łatki lub zapasową dętkę. Pompka zawsze się jakas znajdzie.

Mi się już bardzo dawno guma nie przytrafiła...więc po prostu nie woziłem tego ze sobą...ale jako że mądry polak po szkodzie to już teraz zacznę... ;-)

Kobieta... zwodniczy demon w masce anioła tańcząc odbiera mi rozsądek...
[Obrazek: chill.jpg]
marecky   05-08-2009, 22:41
#20
Jurek S napisał(a):Wyjeżdżając na dłuższą wycieczkę powinno się mieć łatki lub zapasową dętkę.
Ja zawsze mam to i to :-) więc jakby coś to jak będe na wycieczce to mogę użyczyć. Ale brać wypadałoby :-)

Co do wyjazdu to udany, cel osiągnięty, tylko żeby nie ten deszcz, który spowodował chyba 4 w moim życiu upadek na rowerze (pierwszy w tym sezonie) ale co najważniejsze bez żadnych obrażeń (poza podartymi rękawiczkami, które przyjęły całą energię i miały ślizg po ziemi).
Door to door 101,5 km (z samotną wcześniejszą wycieczką).

jak nasmaruje i wyczyszcze rower to wracam na trasy :!: :mrgreen:
Strony (3):    1 2 3   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.